Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar Güç Dengesi

10'luk bi adam 3 tane 6 lık alabilir.
Şöyle düşün 100 kiloluk bi adam 60 kiloluk kaç kişiyi alır ?
Bir tane vursa olay bitiyor zaten yanı senin yaptığın hesap gerçeğe uymuyor :D
Not: Bence Zoro Luffy'i bire bir vs'de yener, Allah herkese akıl fikir vermiş, herkes kendi fikri ile takılsın kimse kimseyi kırmaya çalışmasın :artiz:
Yok işte oyunlarda senin hesap patlıyor. Misal age of 2 oyununda bütün karakterleri denemiştik. Azteclerin adamı şampiyon seviyesi bildiğimiz yürüyen kılıçlı adamdan sırayla gelmek şartıyla 5-6 tane alıyordu ama aynı anda 3 taneyi indiremiyordu. Rakamları şimdi salladım ama böyle bir fark vardı. G4'e geçen Luffy 2 atar ve 15-17 tane Sanji gömer ama aynı anda 4 taneyi alamaz.

Yok işte oyunlarda senin hesap patlıyor. Misal age of 2 oyununda bütün karakterleri denemiştik. Azteclerin adamı şampiyon seviyesi bildiğimiz yürüyen kılıçlı adamdan sırayla gelmek şartıyla 5-6 tane alıyordu ama aynı anda 3 taneyi indiremiyordu. Rakamları şimdi salladım ama böyle bir fark vardı. G4'e geçen Luffy 2 atar ve 15-17 tane Sanji gömer ama aynı anda 4 taneyi alamaz.
Sanji ile sıkıntın ne, yani 1 mi verek çocuğa :of: Zaten Allah vurmuş :artiz:
Zoro>Luffy>>>>>>>>>>>>>>>>>Sanji
Hah böyle daha iyi oldu :good:

Zoro luffy'den güçlü olduğuna göre ilk shogunu düşürüp wanoyu ele geçirir sonra yanına samuraylar ve law'ı alıp kaidou'yu düşürüp BM'ye son vuruşu atmaya gelir arada luffy'i de çıkarır. Sonra BB Shanksı düşürmüş olur. Bunu duyan Zoro BB'ye tek atar çünkü sadece meyve gücü var BB'de Zoro'ya karşı şansı yok. Luffy'nin öldüğünü duyan Garp ve Dragon tüm güçlerini toplayıp Zoro'ya karşı gelir ama onlar da tek yemekten kurtulamaz. Denizlerde tek güç kaldığını duyan dünya hükumeti cp-0 ve amiralleri zoro'yu öldürmesi için yollar zoro tek shishin son son ile alayına tek atar bunları yaptıktan sonra ise aklına raftel gelir.

Dört kitabeyi toplayan Zoro Korsanlar kralı olmak için raftele gitmeye karar verir çok güçlü olduğu için yanına kimseyi almaz ama uzun yıllar boyunca denizlerde dolanır durur çünkü sağını solunu bilmemektedir. Yaşamının son kısımların rafteli tam bulduğunda luffy'nin zoroooooğğ diye haykırışını duyarak kan ter içinde uyanır. Kaidou'nun en güçlü yıkımcısı tarafından tarumar edilmiş şekilde xd

Abi sen deli misin? Zoro ile Sanji arasındaki farka bak. O sıralamada Sanji 1500 ancak.
Vay be bir gün bu ithamla da karşılacaktım demek :D
Sanjiyi zorodan neden bu kadar aşağı görüyorsun diye sorabilir miyim o halde?

Franky basbayağı Sanjiden güclüdür yahu yapma etme. Sanjinin ayağıyla kıramadıği ćelik kapıyı zorlanmadan patlatıyor. :) Bence Frankynin normal hali Sanjiden Shogun kullanırkenki hali de Zorodan güçlüdür. :)
hmm ok kib :/

edit: neyse en azından güç kıstasımdaki belirtmek istediğim nokta anlaşılmış olacak ki sayılardaki hane sayısına laf söylenmedi :/

Sanji olduğu için :hmm:
Adam tepik attı bacağı kırıldı millet ne desin yanı :bilmem:
zoroda kılıç kırdı kaç tane? Ona da Zoro olduğu için mi diyelim? Kakuda bile bir şey olmayan kılıcını Usopp'un yendiği meyve kullanıcısına kaptırdı. Aynı arc Sanji bıçakla zoro kadar olduğunu gösterdi hem de. Adam içindeki adamı kesmeden etrafına sarılmış makarnayı servis ediyor la öyle höö diye kesmiyor milleti estetiği var :/

zoroda kılıç kırdı kaç tane? Ona da Zoro olduğu için mi diyelim? Kakuda bile bir şey olmayan kılıcını Usopp'un yendiği meyve kullanıcısına kaptırdı. Aynı arc Sanji bıçakla zoro kadar olduğunu gösterdi hem de. Adam içindeki adamı kesmeden etrafına sarılmış makarnayı servis ediyor la öyle höö diye kesmiyor milleti estetiği var :/
Ya bırak hala kılıf arıyorsun :D Zoro'nun kılıcı bitti çünkü adam antiydi...
Mihawk kılıçlarını kırdı çünkü daha 10.bölüm ve serinin zirve karekterlerinden birine karşı dövüşüyordu.
Sanji bacağa bacak girdi kendi bacağı kırıldı karşıdaki adamın koka bile yapmamasına rağmen.
Lütfen komik olma bu yazdıklarınla benim yazdıklarımın hiç alakası yok.
Sanji'nin o kırığı düşünceleri değiştiriyor yapacak bişey yok :artiz:

Ya bırak hala kılıf arıyorsun :D Zoro'nun kılıcı bitti çünkü adam antiydi...
Mihawk kılıçlarını kırdı çünkü daha 10.bölüm ve serinin zirve karekterlerinden birine karşı dövüşüyordu.
Sanji bacağa bacak girdi kendi bacağı kırıldı karşıdaki adamın koka bile yapmamasına rağmen.
Lütfen komik olma bu yazdıklarınla benim yazdıklarımın hiç alakası yok.
Sanji'nin o kırığı düşünceleri değiştiriyor yapacak bişey yok :artiz:
E Vergoda güçlüydü. Zoro yenilince "zirve/anti" muhabbeti dönüyorda niye sanji yenilince aynı şekilde, özetle "rakip iyiydi" demek yerine Sanji eziliyor ben bunu anlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık