Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
Zoro'nun tayfayla bağı daha zayıf duruyor.Özellikle Usopp ve şimdiki Sanji durumlarına bakılırsa.Bu nedenle tayfada ihanet olmaz ama ille de olacaksa o kişi Zoro'dur.

Bu zamandan sonra tayfada ihanet olmaz diye düşünüyorum.
Herkes birbirine aşiri bağli tabi Zoro hariç Sanji olayini biliyorsunuz zaten.
Bak yine aklima geldi zoro'nun o laflari.
Luffy'nin tayfadan kovmasi lazimdi o sözlerden sonra ama neyse, Sanji arkasindan konuştuğunu öğrendiği zaman dövecek zaten marimoyu :ehe:

Herkes Zoro diyor, hayır koyduğum resim mi ters etki yaptı anlamadım? Kimse etmez hele de bu seride siz kim daha yatkın ve yakın onu söyleyin.

Bence Robin, hem felaket getirecek hem de Dragon veya başkasına sığınıp yarı yolda bırakabilir tayfayı.

Herkes Zoro diyor, hayır koyduğum resim mi ters etki yaptı anlamadım? Kimse etmez hele de bu seride siz kim daha yatkın ve yakın onu söyleyin.

Bence Robin, hem felaket getirecek hem de Dragon veya başkasına sığınıp yarı yolda bırakabilir tayfayı.
Yav Zoroya Sanji olayindan ben sinir oldum oyu ona verdim gitti. Çok büyük gavatlik yapti orada ama neyse :S

Tayfadan kimse daha bir yere gitmez birilerine yamama daha yeter :/

Yav Zoroya Sanji olayindan ben sinir oldum oyu ona verdim gitti. Çok büyük gavatlik yapti orada ama neyse :S

Tayfadan kimse daha bir yere gitmez birilerine yamama daha yeter :/
La ben sana bir şey mi dedim, yok etmez diyenler illa ki birilerine isim olarak daha sıcaktır, fikir belirtin dedim. Sen zaten oy atmışsın.:D

La ben sana bir şey mi dedim, yok etmez diyenler illa ki birilerine isim olarak daha sıcaktır, fikir belirtin dedim. Sen zaten oy atmışsın.:D
Robin mevzusunu diyorum sana hey gidim hey sana bir seyleri anlaticam diye kafayi yiyorum. Her gün gerçek hayatta görüşsek katil olurdum senin yüzünden heralde :D

Robin mevzusunu diyorum sana hey gidim hey sana bir seyleri anlaticam diye kafayi yiyorum. Her gün gerçek hayatta görüşsek katil olurdum senin yüzünden heralde :D
Ne bileyim doğrudan o anlaşılmıyor, ilk paragraf farklıydı. Dragon oğlundan çok Robin ile ilgileniyor. Robin tehlikeli kadın, Croco falan derken tehlikeli ve entrikalı işleri seviyor. Aokiji onu çok güzel anlattı vakti zamanında.

Yarın bir gün Teach'in yanında falan görürsek hiç şaşırma ya da Dragon'un kollarında.:D

Usopp dur oda saldı sırasını şuanlık kimse etmez düşünüyorum ama ilerki arc larda her şey gelebilir herkes olabilir oda bu sağı solu belli olmaz.

Ne bileyim doğrudan o anlaşılmıyor, ilk paragraf farklıydı. Dragon oğlundan çok Robin ile ilgileniyor. Robin tehlikeli kadın, Croco falan derken tehlikeli ve entrikalı işleri seviyor. Aokiji onu çok güzel anlattı vakti zamanında.

Yarın bir gün Teach'in yanında falan görürsek hiç şaşırma ya da Dragon'un kollarında.:D
Yav olum nir git ya :D
Kadin Luffy için şuan canini bile verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık