Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Tayfada Olmak İsterdiniz?

Hangi Tayfada Olmak İstersin?

• Kullanılan toplam oy
    118
WB'nin tayfaya katılmak istiyon ama o seni almaz. Tayfasının bir sınırı var. Sınırsız erkek, 1 kadın(Whitey Bay) ve 1 trap(Izo) şeklinde. Sana yer yok. :(
Saçma.:hıh:
Toki de kadın. Hem Hiyori de var. Tayfada bebek bile var. Hatta mink de var.
1 kişilik kontenjan olduğu nereden çıktı yani?
Hem bu dediğin doğruysa (ki kesinlikle değil), Roger'ın tayfasının yanından bile geçemezdim.
Baba baba adam. Beni her halimle kabul eder, bağrına basardı.
Biraz gözüne girersem belki bana da bir tümen verir ve dünyayı gezelim diye gemiye kendi erzağını bile koyardı. :utan:

Üye silindi 1004

Hem bu dediğin doğruysa (ki kesinlikle değil), Roger'ın tayfasının yanından bile geçemezdim.
Biraz gözüne girersem belki bana da bir tümen verir ve dünyayı gezelim diye gemiye kendi erzağını bile koyardı. :utan:

Babalık Roci'yi sevdiğini duyunca seni vururdu. Denizcilerle iş birliği yapan birisini sevmene izin vermezdi. Diğeri de shichibukailik yapmış Law. Babalık Ace'i shichibukai teklifini redddetmiş diye hafiften sevmeye başlıyordu. Gene sana kızardı.

Gemiye binersen çok konuşmaman lazım. Yoksa Roger'ın gemiye verir seni. Al bunu istemiyorum ben, bu da kitabe falan okur al bunu diye. :D

Babalık Roci'yi sevdiğini duyunca seni vururdu. Denizcilerle iş birliği yapan birisini sevmene izin vermezdi. Diğeri de shichibukailik yapmış Law. Babalık Ace'i shichibukai teklifini redddetmiş diye hafiften sevmeye başlıyordu. Gene sana kızardı.

Gemiye binersen çok konuşmaman lazım. Yoksa Roger'ın gemiye verir seni. Al bunu istemiyorum ben, bu da kitabe falan okur al bunu diye. :D
Boş boş iftiralar. :hıh:

Ahahahah!
"Sevdiğim karakteri savunmak yerine, karşımdakinin sevdiği karakteri yalan yanlış gömeyim, bu sayede benimkine edilen lafı çürütmüş olurum."
Güzel mantık. :good:
Bu şekilde devam. Belki sen de Roger gibi 50 yaşına kadar çocuk yapamadan alfa :hhh:olursun.

Ya bırak. Hayalmiş. Derdi o hazine değildi madem o muhabbetin ortasında kimse sormadan niye hazine bahsini açtı?

Ayrıca; parayla işi olmayan adam, evet fukara gezer kardeş. Zamanında Luffy, Nami'ye "kaç paramız var?" diye sorduğunda azıcık paraları olduğunu öğrenmiş ve "Kaptanınız olarak soruyorum, niye bu kadar fakiriz?" demişti. Parayla işinin olmaması böyle bir şey yani.
Hem ada yağmalayacan, hem parayla işin olmayacak.
Dahası son bir yılın diye hayatı dolu dolu yaşamak istiyorsan parayla çok ama çok işin olur senin.
O yüzden bir şey karıştırdığım yok.

Baba, yoluna gitmek isteyenleri tutsa Oden'i salmazdı. Hayatlarını zehir etmek istese erzakları geri yollamazdı.
Roger tayfasının isteklerini umursasa, tayfasının istemediği adam için kimseye secde edecek kadar ileri gitmezdi. Buggy çanı istediğinde, "Nasılsa bir yıla ölüyorum, ben ölene kadar her istediğime boyun eğ, ben öldükten sonra ne istiyorsan kendin yap" demek yerine bu dileği yerine getirirdi. Sanki ömründe ilk defa mı yağma yapması istendi ondan da "vaktim yok" diyor.
Fanlık gözünü karartmış senin.

Babalık ve tayfasını çok severim ama iki tayfadan da olmak istemem. Nami ve Robin ile kalacaksam Hasır Şapka korsanları.

1)İki tayfada da kolay kolay ölmezsin. Babalık baba olduğundan Roger herkesi koruyan biri olarak Garp tarafından lanse edildiğinden dolayı. Buggy bile ölmediyse o tayfadan kimse ölmez.
2)Yapmacılık olayı tamamen saçma. Bunlar korsan. Roger ne kadar korsansa Wb de korsandır. Geçmişleri tam gösterilmedi. Herkesi Luffy sanmak yanlış zaten.
3)Amaç olarak Wb'nin amacı çok sıradan. Amacı az olan amacı düşük olanları seçer.
Roger'ın da öyle ahım şahım bir amacı yoktu o amaç sonradan ortaya çıkmış. Ama Odeni tavlamayı başarmış adam. Hayal olarak (tabii ki sonradan) Brook'un hayali ile Luffy'nin hayalini kıyaslamak gibi birşey bu.
4)Güç olarak zaten birbirlerine denk gibi görünüyorlar.
5)Komedi olarak Roger'ın tayfa bizimkilere benziyor. Wbde aile samimiyeti Rogerda arkadaş samimiyeti var.
6)Uzun ömürlülük konusunda Rogerın tayfa sınıfta kalıyor. Roger tayfayı dağıtıyor. WB ölürken bile tayfası var.
7)Şan şöhret bakımından Roger daha üst seviye. Buggy gibi bir adam bile o öldükten 22 yıl sonra bu şöhret sayesinde Shisibukai oluyor :hhh:
8) İhanete uğramak konusunda Wb bir adım önde. Adamın ve tayfasının sonu ihanetten dolayı. İyi insanları seçememek kusur mudur tartışılır tabii.
9)Dünyadaki herkes birine Korsan Kral derken diğerine tayfası babalık diyor. Yabancının ne dediğinden ziyade seni tanıtan insanların ne dediği çok daha önemli bence. Robine hala şeytan diyenler var sonuçta. Ama Roger'a Luffyler küçüken ustalık yapan adamın ismini hatırlamıyorum o ve Garp çok güzel şeyler söyledi. Tayfası onu da çok seviyor.
Bu soru yani hangi tayfayı seçmek istersiniz çok zor bir soru. Ama nedense Roger diyesim var. Sanırım atraksiyon seviyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık