Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Tayfada Olmak İsterdiniz?

Hangi Tayfada Olmak İstersin?

• Kullanılan toplam oy
    118
WB tayfasına katılıp koca okyanusta aile pikniği temalı ada gezintileri yaşarsınız anca. Bir de kendine baba dedirten bir ruh hastası kontrol manyağının akşam herkes sofrada olacak dayatmaları falan ööf.

Roger'ın tayfasıyla aksiyon ve heyecan dolu, adrenalini çok yüksek gerçek maceralar yaşarsınız. Dünyanın bin gizemini çözmek için yollara düşer, gidilmemiş yerleri arar ve dünyayı değiştirecek olaylar yaratırsınız. Tamamen özgür olursunuz, öyle ki kaptanınız size "bir gün sen de kaptan olunca" falan der.
Tayfada Shanks ve Buggy gibi iki matrak maskot ve Crocus gibi trol efendisi olur.

Ayrıca WB'nin tayfası daha tercih edilebilir olsa, tayfada 4 yıl kalmış gedikli Oden ağzı sulana sulana Roger tayfasına katılmak istemezdi. Gerçek korsanlar Roger'ı seçer, ailecilik oynamak isteyen süt kuzuları ise beyaz bıyıklı gergedanı.

Wb nin samimiyetine guvenmiyorum. Ace yerine baskasi olsa marinefordun yanindan gecmezdi. Babaymis oglunun ocunu almayip hemsirelerle yiyisen baba.

Üye silindi 1004

1- Neden el alemin adamına baba diyeyim?
2- Neden el alemin adamlarına kardeş diyeyim?
3- Niye tanımadığım insanların karnını doyurayım?
4- Kamu hizmetinde bulunmak istesem neden denizci olmayayım?
5- Bütün gün alem yapıyorlar.
6- Geleni geçeni tayfaya katıyorlar.
7- Tekin bir ortam söz konusu değil.
8- Belki tayfa giren yetim psikopat garantisi var mı?
9- Niye bireye karşı olan bir topluluğun içinde olayım?
10- Kariyerime faydası olmayan bi yerde niye bulanayım?

Wb kişilik olarak severim fakat korsan olmazdım. Nitekim kendim de Denizciyim. Korsanlık veyahut haydutluk değil kamu yararı güdüyorum. Sakazuki reis gibi gidiyorum.

WB tayfasına katılıp koca okyanusta aile pikniği temalı ada gezintileri yaşarsınız anca. Bir de kendine baba dedirten bir ruh hastası kontrol manyağının akşam herkes sofrada olacak dayatmaları falan ööf.

Roger'ın tayfasıyla aksiyon ve heyecan dolu, adrenalini çok yüksek gerçek maceralar yaşarsınız. Dünyanın bin gizemini çözmek için yollara düşer, gidilmemiş yerleri arar ve dünyayı değiştirecek olaylar yaratırsınız. Tamamen özgür olursunuz, öyle ki kaptanınız size "bir gün sen de kaptan olunca" falan der.
Tayfada Shanks ve Buggy gibi iki matrak maskot ve Crocus gibi trol efendisi olur.

Ayrıca WB'nin tayfası daha tercih edilebilir olsa, tayfada 4 yıl kalmış gedikli Oden ağzı sulana sulana Roger tayfasına katılmak istemezdi. Gerçek korsanlar Roger'ı seçer, ailecilik oynamak isteyen süt kuzuları ise beyaz bıyıklı gergedanı.
Hahahah ne ağladınız be.

WB tayfası, her gün teletabiler gibi bayırlarda gezdiklerinden büyük Rocurun KK tayfası ile 3 gün kapışabiliyorlar, ilginç gerçekten çok ilginç :oleyo2:

Tabi ki WB nin tayfasında olmak isterdim.Çok kaliteli takılıyorlar bir duruşları hayattan beklentileri var.Serseri değiller.Oyajı gibi bir kaptanın yanında gelişmek güçlenmemek elde değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık