Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Karakterin Çocuğu Seride Olsun İsterdiniz?

Hangisi seride olsun isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    132
Shanks'ın isterdim. Hatta bir teorim var. Kid Shanks'ın oğlu olabilir. Yakında tamamlayıp paylaşacağım. Uçuk geldiğinin farkındayım ama anlatmaya çalışıcam.

Benim favorim elbette Suzuki ve Kaido.... Suzukinin disiplininde yetişmiş doğuştan eğitim alan bir çocuk babasının kat be kat üstü olurdu. Çok çok sağlam denizci olurdu. Garpın cobysine tek atardı.. Vay be şuan çok sağlam fanı olurdum.
Kaidonunkine gelirsek doğuştan hayvani fizik. Ben op de fiziğe ve fizik Gücüne yapılı karakterlere hastayım. Kaido olsun jack olsun wb olsun zoro olsun. Hayvanımsı fiziksel güç dayanıklılık ve hayvanımsı yapılı vücut. Jack tabiki 5 gün savaşır o vücut nedir. Kaido tabiki ölmez o hayvanımsı yapı ne abi. Wb tabiki bilmem kaç milyon kurşun kılıç darbesi yer ölürken adamın boyu acenin 3 katı hacmi belki 10 katıdır.

Trafalgar Law

Dragon'un başka bir çocuğunun denizciler tarafında olduğunu düşünsenize. Luffy'i zorluyor. Babasından kalma ilgisizliğin, aile bireylerine bile merhametsiz bir düşünce yapısına bürünmüş bir karakter. Denizciler safında ve ailesini yok etme amacı güdüyor.
Bir devrimci olarak babasından,
Bir korsan olarak da kardeşinden nefret edip yok etmek isteyen, arkasında "Adalet" yazan fiyakalı zeki bir karakter falan
Bir an gaza geldim :D dediğin gibi olsa ve fikir yürüttüğün karakter kadın olsa fanı olurdum

hasan k.

Konuyu görünce aklıma geldi... zoro'nun babası kim acaba... wano kralığında zoro'nun ailesi görebiliriz belki. nede olsa wano kralıgının kutsal kılıcı zoro'da oda bu kılıçı zoro'ya tesadüf eseri mi verdi yoksa arkasında başka bi gerçek mi var... Kafamda deli sorular...

Ryuuma'nın olmasın da kimin olursa olsun , etrafta ejder kesen çocuklar görmek istemiyorum. Büyüyüp hızını alamayıp tüm dünyayı keserler felan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık