Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hancock vs. Aokiji

Sonuç ne olurdu?

• Durdurabilirdi

Kullanılan: 16 61.5%
  • Durduramazdı

Kullanılan: 10 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    26
Herkes donmaz öyle kolay kolay, öyle olsa Aokiji tek ata ata gider la (zamanında bu özelliğine çok değinmiştim Aokiji'nin Dof'tan sonra fikrim değişti) Hancock çokta güzel savaşır bence belli bir süre sonra geri çekilir en olmadı

Herkes donmaz öyle kolay kolay, öyle olsa Aokiji tek ata ata gider la (zamanında bu özelliğine çok değinmiştim Aokiji'nin Dof'tan sonra fikrim değişti) Hancock çokta güzel savaşır bence belli bir süre sonra geri çekilir en olmadı
herkez donmaz öyle ama mesela doflamingo aokijiyi tanıyor,gücünü biliyor,saldırcagınıda biliyor tüm sartlar doftan yana oldugu halde az daha gidiyordu.direk aokiji kimseyi korumak zorunda olmasın piyasanın aklını alır.kizarunun lazerlerinden daha etkili kuzanın gücü.eger saboadye o gelseydi ortada nova kalmazdı.

luffye 2 koramiral dalıyor,adma ölmek üzere üstüne kizaru saldırıyor cocuk yine ölmüyor.aokiji ise dondurup tekmelese yeter.

aokijinin buzundan ancak en üst düzey haki kullanıcıları yada uygun meyve kullanıcıları kurtulur.adam wbyle kısa mesafede gücü işlememesine ragmen asık attı.bence akainu hepsinden güclü ama en yetenekli amiral kuzan.

hancock ve doflamingo sürekli aktif busoshoku kullanmak zorunda kalırlar aokiji karsısında.houshokuları olsa bile aokijide buz üretimi sınırsız.hangisinin daha hayvan oldugu ortada.hangi shicbukai akainuyla 10 gün boyunca dövüsüp ayakta kalabilir ? :D

hancock durdurur aokijiyi, belki uygun düserse kan bile getirebilir ama o kadar :good:

Adam anında dondurdu o el inmedi aşağı.Amacı savaşmak olsa Dof kırdıktan sonra tekrar saldırıya geçerdi.Nereye kadar kıracak? En son kıran Aokiji olurdu o buzu.O da öldürmek için.

Sanji tekme atarken bacağından yakaladı dondurdu.Hancock elbette böyle basit olmaz ama doğrudan Hancock'un üstüne atlasa dahi Hancock daha zor kalkar.Zira buzdan heykel olur.Adam her türlü sakat,hataya gelen biri değil.Kendisi de diyor zaten Jozu'ya karşında amiral var dikkat et kanka diye.Sonrası malum.

Aokiji dondurduğu zaman bedenin eftarında şeffaf bir buz tabakası çekmiyor kanından ciğerlerine etinden buduna kadar donduruyor, güç dengeleri açısından hiç iç açıcı bi durum değil. Belli bi seviyenin üstündeki adamların Luffy gibi Saul gibi donup yenileceğini sanmıyorum ben hani Aokiji bunu yapabilecek fırsatı yakalasa bile mangaka bi kılıf bulup rakibini kurtarır diye düşünüyorum ve bunu neden yazdım hiç blimiyorum döver işte 3-5dk sonra Hancock'u dondursa ne dondurmasa ne

Aokiji dondurduğu zaman bedenin eftarında şeffaf bir buz tabakası çekmiyor kanından ciğerlerine etinden buduna kadar donduruyor, güç dengeleri açısından hiç iç açıcı bi durum değil. Belli bi seviyenin üstündeki adamların Luffy gibi Saul gibi donup yenileceğini sanmıyorum ben hani Aokiji bunu yapabilecek fırsatı yakalasa bile mangaka bi kılıf bulup rakibini kurtarır diye düşünüyorum ve bunu neden yazdım hiç blimiyorum döver işte 3-5dk sonra Hancock'u dondursa ne dondurmasa ne
Abartı olur diye düşünüyorsun sanırım ama olmaz.Meyve gücü bu zira.Akainu bir koyuyor WB'nin kafasının yarısı gidiyor,Luffy,Saul değil WB.Ace'e bir koyuyor kafam kadar delik.Aokiji de denk getirip donduruyor Jozu'yu,sonrası donmuş,tek kolu kalan Jozu.Amiraller böyle hayvanlar işte hacı.Denk getirirse yonkoları bile öldürebilecek meyvelere sahipler.

Abartı olur diye düşünüyorsun sanırım ama olmaz.Meyve gücü bu zira.Akainu bir koyuyor WB'nin kafasının yarısı gidiyor,Luffy,Saul değil WB.Ace'e bir koyuyor kafam kadar delik.Aokiji de denk getirip donduruyor Jozu'yu,sonrası donmuş,tek kolu kalan Jozu.Amiraller böyle hayvanlar işte hacı.Denk getirirse yonkoları bile öldürebilecek meyvelere sahipler.
Herkes tehlikeli meyveye sahip ki, sadece amiraller değil. Doflamingo misal, WB'yi kalbi teklemiş, yerde, ağzı kanlar içinde bulsa koparırdı kafasını Croco gibi. Yahut Akainu yerine Magellan olsa, bir Venom Demon çakıp eritirdi WB'yi. Ama Amiral Akainu, kalbi teklemiş yerde kanlar içinde yatan 1 adet WB buluyor yolda ve kafasına magma yumruğu çakmak yerine göğsünü dağlıyor, delemiyor bile. Sonrasında refleks olarak zıplıyor, WB'nin kafasının yarısını alıyor ama yine öldüremiyor WB'yi. BB crew tarafından WB öldürülüyor. Mangaka meyve yeteneğini öyle bir servis ediyor ki, sanırsın adam tek ata ata gidecek ama yok öyle bir dünya. Anlattığı şeyin altından kalkamıyor Oda, serinin başından beri böyle bu durum. GL giren çıkamaz dedi, bizimkiler 6 ayda GL'yi geçti. NW cehennem dedi, giren çıkamaz dedi, bildiğin sıradan ada ahalileri var, insanlar güllük gülistanlık yaşıyorlar NW'de. :D

Herkes tehlikeli meyveye sahip ki, sadece amiraller değil. Doflamingo misal, WB'yi kalbi teklemiş, yerde, ağzı kanlar içinde bulsa koparırdı kafasını Croco gibi. Yahut Akainu yerine Magellan olsa, bir Venom Demon çakıp eritirdi WB'yi. Ama Amiral Akainu, kalbi teklemiş yerde kanlar içinde yatan 1 adet WB buluyor yolda ve kafasına magma yumruğu çakmak yerine göğsünü dağlıyor, delemiyor bile. Sonrasında refleks olarak zıplıyor, WB'nin kafasının yarısını alıyor ama yine öldüremiyor WB'yi. BB crew tarafından WB öldürülüyor. Mangaka meyve yeteneğini öyle bir servis ediyor ki, sanırsın adam tek ata ata gidecek ama yok öyle bir dünya. Anlattığı şeyin altından kalkamıyor Oda, serinin başından beri böyle bu durum. GL giren çıkamaz dedi, bizimkiler 6 ayda GL'yi geçti. NW cehennem dedi, giren çıkamaz dedi, bildiğin sıradan ada ahalileri var, insanlar güllük gülistanlık yaşıyorlar NW'de. :D
Saçmalıktı tökezlemiş adamı öldürememesi.Mangaka uzatmak için bir güzel sıvadı işte.Ha şu var zaten ölecekti adam BB tayfası öldürmese.12414 tane yara + kafasının yarısı gitmiş.Yaralar iyileşse kafa iyileşmez :D Bazı meyve güçleri çok uçuk ama hız,haki,meyve savunması zart zurt diye yutturuyor işte.

Valla herkesi bilmem,Magellan,Akainu,Aokiji,Kizaru falan meyvesiyle yardırır gider.Gördük bu adamları zaten.Biri der neden geldiğinizi soramayacağım yiyin kafanıza zehri :D Biri WB'nin kafasını götürür,biri Jozu'yu heykel yapar.Diğeri taramalı tüfek gibi lazer yollar.Dof da gider zaten.Parmağı şıklatıyor kafa gidiyor :D Öyle ipleri var ki k.hakin belirli bir seviyenin üstünde olmalı kurtulabilmek için.Yoksa Sanji gibi kalıyorsun.Dövüşebilmek bile marifet bu adamla yani.Hani 5-10 gün dövüş diyor ya mangaka bu meyvelerle nah sürer 10 gün dövüş.Sırf abartacağım diye amiraller 10 gün kapıştı.Luffy 15 dk'da dövüyor anasını satayım kendinden güçlü rakipleri :D Neyse böyle ayarlamış adam.Kılıfını da bir şekil buluyor.

meyveyiyenbalıkadam

haki kullandığı için durdurudu.
ama aokiji yi yenemez sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık