Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hancock vs. Aokiji

Sonuç ne olurdu?

• Durdurabilirdi

Kullanılan: 16 61.5%
  • Durduramazdı

Kullanılan: 10 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    26
Benim hatırladığım Aokiji'yi durdurabilmek gibi bir derdi yoktu Hancock'un karşısındaki tek engeli mesefa olarak görüyordu sanırsam zamanında yetişemezsem diye. Hancock, amiral durduramıyacaksa az biraz tutamayacaksa ölsün zaten

Kesinlikle durdururdu. Öyle boş filan değil bu lordlar. Mihawk'ı Dof'u zaten ayıralım. Orda Aokijiye Marcodan önce yakalayabilse daha beter yere yapıştırırdı hemde. La bir kere Oda gitmiş bir kadın karaktere H. haki vermiş seride belki 2 kadın H. haki kullanıcısından biri olacak Hnacock kesinlikle güçlü bir karakterdir. Öyle amiral geldi, gördü ve ezdi olayları bu lordlarda olmaz.

Roronoa Zoro

Kesinlikle durdururdu. Öyle boş filan değil bu lordlar. Mihawk'ı Dof'u zaten ayıralım. Orda Aokijiye Marcodan önce yakalayabilse daha beter yere yapıştırırdı hemde. La bir kere Oda gitmiş bir kadın karaktere H. haki vermiş seride belki 2 kadın H. haki kullanıcısından biri olacak Hnacock kesinlikle güçlü bir karakterdir. Öyle amiral geldi, gördü ve ezdi olayları bu lordlarda olmaz.
Smoker'a vurduğu tekme ile mi yapıştırırdı yere?

Roronoa Zoro

Smoker'a bütün gücüyle vurdu zaten diyerek sana 5 sayfalık malzeme veriyor ve aradan çekiliyorum
Nasıl vuracaktı ya? Sevdiği adamı indirmiş yere boğazını jutteliyor, o arada basit bir tekme atacaksa o zaman Luffy e olan sevgisini tartışırım, ardından bakışlarıda gayet sinirli ve ciddi saldırdığını gösterir

Roronoa Zoro

Evet sorun mu var?
Bak Luffy'e herkese yumruk atar birde Bellamy'e
Cidden Hankcock'un tekme gücünün Marcodan aşağı olduğunu mu düşünüyorsun?
Tekme gücü meyvesinden geliyor taşa dönüştürme olarak, Luffy i yere mıhlayan Smoker a sinir küpüyle dalmış bir şekilde görüyoruz, bakışlarından gayet ciddi daldığını farkedebilirsin, gördüğümüz bütün vuruşları hep aynı tabanlıydı , buza vurup taşa dönüştüreceğini düşünmüyorum

Dof ile arasında çok büyük fark var bana göre, H.haki seviyelerininde aynı olduğunu düşünmüyorum

[YOUTUBE]delTnlQZtvo[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık