Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hakuba vs. Killer

Hakuba vs Killer

• Hakuba

Kullanılan: 39 57.4%
  • Killer

Kullanılan: 29 42.6%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    68

Bu Hakuba bir harika dostum.Kılıç kullanıcısı ve üstelik ismi olan özel bir kılıç kullanıyor. Bellamy'i ölümün eşiğine getiren Dellingere arkasına dahi bakmadan ölümcül bir yara vererek teklemiştir.
Tek diyince akıllara gelen isimlerin başındadır hakuba !
Onu sadece gözlem hakisini olanlar görebilir.
Arenada yüksek seviye korsanları saniyeler içerisnde kuşbaşılık doğramış bir piskopattır kendisi.

Killer. Soğuk kanlı bir katil. Sivil katliamlarıyla meşhur.Aynı zamanda 11 süpernovadan biri.2y öncesi pacifistaya ciddi bir hasar vermiştir. Havada güçlüdür ve akrobatir hareketlerle ani saldırılar yapabilir.
Yeni dünyada kaptanı uzuv kaybetmesine rağmen Killer sapasağlam ve kol kaslarını güçlendirmiş gibi gözüküyor.
Kendisi çift bıçak kullanıyor ve oldukça hızlı.

Gerçekten tam olarak seviyelerini bilmiyoruz. Ama Killer Zoro'nun seviyesinde biri olabileceği için Hakuba'yı yener bence.

Gerçekten tam olarak seviyelerini bilmiyoruz. Ama Killer Zoro'nun seviyesinde biri olabileceği için Hakuba'yı yener bence.
Statü olarak eşit olsalarda ben yinede killerin potansiyelinin zorodan çok düşük olduğu kanısındayım. en basitinden mesela killer , pica karşısında varlık bile gösteremezdi.

Hakuba diyorum. Neden diyorum: Kontrolsüz bir gücün karşısında durmanın zorluğundan dolayı. kontrol edebileceği zamanlar gelecektir Cavendish'in. O zaman geldiğinde killer diyeceğim.

Bunlar vs mi atıyor? Orada teori yazıyor. Vs ise kuralları neler neyi seçiyoruz açıklayıcı bir yazı yazsaydın keşke.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık