Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Mr.Zaa ya hak vermiyorum ama mesela Luffy gear 2 lara devam ederse 2 sene daha ,ölümü erken olur,görmemişlik yaparsan meyve öldürür,sevmez aç gözlüleri
senin yorumu bekledim resmen :D yok benim demeye arkadaşın söylediği şeyler bir dayanağı olmayan şeyler ama meyvesi olmayan bir insana meyve gücünü çok kullanıp ölcek demek biraz abez oluyo ki benim söylediğim orda henüz böyle birşeye bile tanık olmadık bu arada kesin konuştum ama arkadaşın verdiği zamana giderek öyle konuştum

senin yorumu bekledim resmen :D yok benim demeye arkadaşın söylediği şeyler bir dayanağı olmayan şeyler ama meyvesi olmayan bir insana meyve gücünü çok kullanıp ölcek demek biraz abez oluyo ki benim söylediğim orda henüz böyle birşeye bile tanık olmadık bu arada kesin konuştum ama arkadaşın verdiği zamana giderek öyle konuştum
Bana alay ediyor gibi geldi,neyse takılsın arkadaş

bu oda tarafından onaylanmıs bır seydır suan bızım gordugumuz meyve kullanıclarının hıc bırı asıl gucunu kullanamıyor ama karanlık tarıhte ve denızcılerın basıları (asıl adamlar ) kullanabılıyor
Var mı böyle birşey cidden bilmiyorum ama diğer söylediklerin hakkında hiçbir bilgi geçmiyor ve hatta odanın açıkladıklarına ters bile düşüyor

meyvesı olamayan kısı kım shanks mı ben dıyorum onun meyvesı kesınlıkle var hatta 2. savas shanks sayesınde olacak yanı shanks vs denızcıler ıle baslıycak
Meyvesi olmaması eziklik değil , kendi tercihi eğer meyve yiyecek olsaydı luffy'nin meyvesini satmaya kalkmazlar direk yerdi , luffy'yi nasıl azarladığını düşünürsek ''bir daha yüzemeyeceksin !!!'' diye azarlıyordu eğer dediğin gibi haki sayesinde yüzebilse neden luffy'ye bir daha yüzemeyeceksin desin ?
ki kendi meyve kullansa neden azarlasın luffy'yi ?
meyve gücü ile değil kılıcına güveniyor shanks bu sayede yonkou , rayleigh'de aynı şekilde bu sayede kk'ın sağ kolu , garp'ta yumruklarıyla meşhur, bu adamlar meyve değil diğer özellikleri ile savaşıyor böylece yüzememe lanetinide almamış oluyorlar bence meyve gücü olmadan o seviyeye çıkmakta ayrı bir yetenek olmalı.

bu bılgıler odayla röportaj yaparken onaylanmıs sorular
Röportajın linki yada kaynağı varsa göstersende inansak, şayet SBS'lerden bahsediyorsan çoğunu okudum ve hiç öyle birşeye rastlamadım.

Tamam anladım vadicisin sen . Wuma-he falan , biz onlara genelde çıkmayan spoiler olarak bakıyoruz.

Tamam anladım vadicisin sen . Wuma-he falan , biz onlara genelde çıkmayan spoiler olarak bakıyoruz.
Erkan gerekli cevabı vermiş ama ben bu tarz teorilerin varlığına inanan ve hatta inanmakla kalmayıp bunları oda'ya mâl eden birini ilk defa görüyorum. 2 senedir ortalıkta dolanıyo ve spoiler'lar(!) şimdiye kadar tutan tek kısım zaman atlaması oldu. Zaman atlaması da milyon farklı kişi tarafından tahmin edilmişti. Bu forumda bile 7-8 kişi zaman atlaması olacak dedi. Bunca spoiler görünümlü teori yazmışın ama shanks'ın meyvesinden hiç bahsedilmemiş. Shanks'ın meyve yediğine dair hiç kimse bişey bilmezken oda onaylı spoiler ne hikmetse gelmiş vadi'yi bulmuş...

Nedense bi tek Türkiye'de var bunlar.Hani Oda cevap vermiş eyvallah tek çeviren Türkler mi? Ya da gizlice mi sorulmuş?
Japonca'dan direk türkçeye çevrilmiştir Yahu ne bekliyorsun :D. Yoksa ingilizce sitelerde uçuşuyor olurdu bunlar. Aslında üşenmeyip çevircen bunları ingilizceya vercen piyasaya kapış kapış gidecek çoğalacak ve türkler ile kintama geçicekler :D. Böyle atmasyon teorileri için de güzel bir hayal gücü olmalı yalnız adaş hak vermek lazım adamlar sağlam Atmışlar...

Japonca'dan direk türkçeye çevrilmiştir Yahu ne bekliyorsun :D. Yoksa ingilizce sitelerde uçuşuyor olurdu bunlar. Aslında üşenmeyip çevircen bunları ingilizceya vercen piyasaya kapış kapış gidecek çoğalacak ve türkler ile kintama geçicekler :D. Böyle atmasyon teorileri için de güzel bir hayal gücü olmalı yalnız adaş hak vermek lazım adamlar sağlam Atmışlar...
Yakında One Piece'te çok garip olaylar olacak öyle böyle garip değil çok garip hepiniz şaşıracaksınız hakiyle ilgili bişeyler çıkacak meyveler açıklanacak Luffy çok zorlanacak ama birini dövecek bu teori tutmazsa gelin bana..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık