Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
benimde merak ettiğim bir soru ek olarak rayleig yaşından dolayıda fazka kullanamamış olabilir yaş ile ilgilide bir ilgisi var mı hakiyi az kullanmanın ?
yaş ile ilgili söyle olabilir. wb savaşta haki kullanacagı zaman kalbi duraksadır birkaç yerde. tam dao sırada haki kullanacaktı. kalbinin tutması yüzünden kullanamadı. yani yaşlı olsan ve sağluık sorunun olmasa raha bir şikilde kullanabilirsin. ray ın orada dışarıda kullanamamam demesi. kimligini gizlemek istemesinden kaynaklanıyor

yaa orda dışarı çıkmamasını anladım benim sorum sadece yoruyo mu yormuyo mu? bi limiti var mı savaşta çok kullandın diye bayılabilir misin?
Şuanda öyle bir bilgi yok.

benimde merak ettiğim bir soru ek olarak rayleig yaşından dolayıda fazka kullanamamış olabilir yaş ile ilgilide bir ilgisi var mı hakiyi az kullanmanın ?
Rayleigh, Amiral Kizaru'ya karşı bütün gücünü kullandı ama yaşının nasıl etkilediğini bilemeyiz.
İllaki yaşlılığı fiziğini etkilemiştir, ama hakisini etkilediğini zannetmiyorum, ruhla alakalı bir mevzu olduğundan dolayı.

teori,
olsaydı rayleigh açıklardı bence ,
gerçi doğasının tam bilinmediğinide söyledi,
gizemli bir güç ne desek yalan olur , luffy ile birlikte haoshokunun ekstra olarak neler yapabileceğini görücez bayıltmak dışında
Anladım, sağolasın... Umarım vardır ekstraları... Milyonda bir görünen bir hadisenin tüm hikayesinin yalnızca bu olması çok dandik bir durum olurdu... Acaba Raftel'i bulmak için olmazsa olmaz bir durum olabilir mi? Geçenlerde ekşide bir teori görmüştüm, yabancı bir forumdan, One Piece'in dünyanın tek parça haline gelmesi, All Blue'nun da bunun sonucunda dört denizin birleşmiş hali olacağı gibi uçuk bir durumdan bahsediyordu, ama epey mantıklı geldi aslında...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık