Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Görmedim la niye hemen noob yapıyon? :( Paneli atsana bi merak ettim.
Attığın sahnenin bir sonrası zaten.

Çarpışma efektinin çıktığı anda kılıçlar birbirine değmiyor, Zoro kılıçları çekilmesin diye temassız kullanmış. Yani ilk baştaki temas, temassız kullanmadığını göstermiyor.

Lütfünün bu bölümde eliyle durdurması var mesela orada da bence kral haki ile yapıyor ama temassız artı kral haki denirse de bir şey diyemem çünkü çizimi biraz farklı gibi.

Çarpışma efektinin çıktığı anda kılıçlar birbirine değmiyor, Zoro kılıçları çekilmesin diye temassız kullanmış. Yani ilk baştaki temas, temassız kullanmadığını göstermiyor.

Lütfünün bu bölümde eliyle durdurması var mesela orada da bence kral haki ile yapıyor ama temassız artı kral haki denirse de bir şey diyemem çünkü çizimi biraz farklı gibi.
Bir üstte kılıçlar zaten temas halinde olduğu için bu son panelde karşılıklı güç uyguladıkları için birbirlerini itmişler diye yorumlamıştım ilk okuduğumda. Ama tekrar bakınca... Senin söylediğin gibi de olabilir cidden.

Luffy'nin o bloğunda %100 kral haki var yav. Diğer türlü o şiddetteki bir saldırıyı mümkünatı yok durduramazdı. Janjanlıyı da beraber kullandığı için temas etmiyor diye düşünüyordum ben.

Buradaki çizim tam belli etmiyor ama onu. Başta çarpışıyorlar. Sonra nasıl ayrılıyorlar belli değil Zoro itti diyoruz ama King'te onur itmiş gibi duruyor.

Bu sahne tam belli etmiyor o yüzden bir şey diyemem. Ama Zoro 3-4 kere kullandı hiç başka yerde temassız vuruş görmedik.

Buradaki çizim tam belli etmiyor ama onu. Başta çarpışıyorlar. Sonra nasıl ayrılıyorlar belli değil Zoro itti diyoruz ama King'te onur itmiş gibi duruyor.

Bu sahne tam belli etmiyor o yüzden bir şey diyemem. Ama Zoro 3-4 kere kullandı hiç başka yerde temassız vuruş görmedik.
Hasan bir kıvırma yapacaksan boş yere yazmıyım önceden söyle uzatmayalım.

Bak orada adam kılıçları çengele takmış Zoro'nun elinden alacak ve sonra görüyoruz ki temassız bir çarpışma efekti geliyor ve söylenilen şey ortada. Yani anlamıyorum bunun neresinden ne çıkarmaya çalışıyorsun xD King niye itsin adamı kılıçları çengele almışken ?

Not:Zoro'nun yapmasını kendine yediremiyorsan Enma yaptı de xD

Hasan bir kıvırma yapacaksan boş yere yazmıyım önceden söyle uzatmayalım.

Bak orada adam kılıçları çengele takmış Zoro'nun elinden alacak ve sonra görüyoruz ki temassız bir çarpışma efekti geliyor ve söylenilen şey ortada. Yani anlamıyorum bunun neresinden ne çıkarmaya çalışıyorsun xD King niyie itsin adamı kılıçları çengele almışken ?
Sonraki sahnede Zoro'ds diğer tarafa uçuyordu o yuzden dedim. Niye kıvırayım. Bu sahneyi başta ilk senin yorumladığın gibi yorumlayanlardan biri benim.

Sonraki sahnede Zoro'ds diğer tarafa uçuyordu o yuzden dedim. Niye kıvırayım. Bu sahneyi başta ilk senin yorumladığın gibi yorumlayanlardan biri benim.
Zoro kılıçlarla beraber kendini de itiyor çünkü, adamın arkasında bir şey yok itme kuvvetini uyguladığında yerinde duracak değil ya.

Buraya bakarsan olayı net anlarsın.

Zoro kılıçlarla beraber kendini de itiyor çünkü, adamın arkasında bir şey yok itme kuvvetini uyguladığında yerinde duracak değil ya.

Buraya bakarsan olayı net anlarsın.
Diğer karakterler kendini itmiyor ama. Kılıçlar ile haki şeklinde itiyorsa sadece King'in fırlaması beklenmez mi?

Yani Luffy'nin sahnelerinde Luffy geri itilmedi. O sahne tam net değil bence.

Orada zaten kılıçlar arası temas var. Sonra ikisinin de ayrıldığını ve arada kral haki patlaması görüyoruz. Zoro kral haki kullanmış orası netde tam olarak ne için kullandı tam belli değil sonraki sahnede o da geriye uçtuğu için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık