Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Hain Shanks

Tekrar okudum da olm bu nasıl algı lan ben bile hain olduğuna inanmaya başladım :hhh:

Hacılar shanks geri gelene kadar shankse sahip çıkalım lütfen yerlerimizden ayrılmayalım manipülasyonlara göz yummayalım.

Luffy'nin seri sonunda savaşacağı tek gözlü korsanın Shanks olduğunu söyleseydin notu kapmıştın benden.

Ulan bu konuyu ben açacaktım.Hattan başlamıştım bile yazmaya.Şedö oluşumunu komple bitirecek bir konu olacaktı.Neyse olan oldu artık eline sağlık

Ulan bu konuyu ben açacaktım.Hattan başlamıştım bile yazmaya.Şedö oluşumunu komple bitirecek bir konu olacaktı.Neyse olan oldu artık eline sağlık
Kid haini çarmıha gerecek.İbret-i alem olsun diye çevire çevire bütün yeni dünyada dolaştıracak.Böyle bir senaryo güzel olurdu. :D

Bunları görmek istiyorum korsan serisinde arkadaş kan istiyorum böyle hikayeler istiyorum ama bebelere balon tarzı şeyler sunuyor mangaka. :/

Kid haini çarmıha gerecek.İbret-i alem olsun diye çevire çevire bütün yeni dünyada dolaştıracak.Böyle bir senaryo güzel olurdu. :D

Bunları görmek istiyorum korsan serisinde arkadaş kan istiyorum böyle hikayeler istiyorum ama bebelere balon tarzı şeyler sunuyor mangaka. :/
Ana karakter lastik olduğundan seri böyle.Üfleyince şişiyoe.

Kid hükümet köpeği avcısı ya.Ne kadar korsanlığa ihanet eden varsa asıyor çarmıha.Kid van piisin nüfüs planlama projesidir.

He bu arada konu güzel olmuş güldürdü. :/ Shanks da efsane olmuş ayrıca. Foruma yeni bir kelime daha kazandırılmış oldu böylece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık