Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Hain Shanks

Konumuzun içeriği %99 oranında Hain Shanks ve yaptığı hainlikler hakkında olacaktır. Uzun soluklu bir yazı olacağı için, arkanıza yaslanın ve müziği açın

Şimdi başlayabiliriz...

En baştan, yani Hain köstebek şenks'in Efsanevi Korsan Roger'in tayfasına WG ajanı olarak katılması ile... Evet o zamandan beri büyük bir ajan olarak yetiştirildi Hain Shanks.

Evet, şenks hiçbir zaman masum tayfa çocuğu olmadı. şenks her zaman hain bir WG ajanı idi. Ta en başında Buggy'i lanetli DF ile zehirledi ve yüzebilmesine engel oldu. Çünkü biliyordu ki, Buggy eğer engel olunmasaydı sıradaki KK olacaktı... Onun ışıklardan biri olduğu Gorosei tarafından küçük şenks'e bildirilmişti. Söndürülen ilk ışıktı Buggy. Ama bununla sınırlı kalmadı tabii...

Roger! Roger'in sakesine ölümcül bir zehir katıldı. Kimin tarafından sizce? Evet, doğru bildiniz. Hain şenks tarafından! Koskoca KK Roger bir zehre kurban gitti... İkinci ışık idi Roger...

(Bu yaptığı hainlik anlaşılmasın diye timsah göz yaşları dökerken)

Evet, buraya kadar şok olmuş olmalısınız. Ancak bu daha başlangıç aşaması. Dahası var!

Roger ölür ve yıllar yılı yeni bir ışık gözükmez. Taa ki Luffy dünyaya gelene kadar! Sizce Şenks neden sahiplerinden o kadar uzaklarda, küçük bir kasabada konaklıyor? Evet, sahipleri(gorosei) Şenks'e yeni bir görev verdiği için... O görevde yanlışlıkla(!) Luffy'e meyve yedirip, yüzme gücünü elinden almak. Bu sayede korsanlıktan vazgeçeceğini zannetti, tabii sadece zannetti...

Luffy'i de söndürdüğünü zannetti. Sırada yeni bir hedef vardı! Mihawk...

Mihawk en parlak ışıklardan biri ve Im'in de tek akrabası idi. Bu yüzden sönmeliydi. Tabii tek kol şenks bu işi bilek gücüyle halledemezdi...

Mihawk'ın bakışlara dikkat

Tabii bu hamlesi başarısız oldu, zira Mihawk zehire bağışıklılığı vardı. Bu sebepten Gorosei'den iyi fırça yedi...

Ve gel gelelim son bombaya; Teach! Kendisi WG düşmanı gibi gözükse de, gelecekteki en parlak ışıklardan biri olan Luffy'i durdurma ihtimali olan biriydi. WB ile konuşup Teach'i kurtarmaya çalıştı. Hain emelleri için daha ne yapacak diyorsunuz dimi?

(Evet, bunu da yaptı ve WB'in sakesine de zehir kattı!)

(daha sonra bu zehrin etkisi MF savaşında etki ediyor)

Peki MF sonuna ne diyeceksiniz, elinizi vicdanınıza koyun, ey KF ahalisi!

Sengoku'nun sözüne dikkat "sırf sen olduğun için bunu kabul ediyorum kızıl saç!" ajan'ın tepkisi beklendiği gibidir; "teşekkürler"

Kaido denizciler ve WG'i haşlamak için yola çıktığında ona engel oldu. Bunların hepsi Hain şenks'in yaptığı hainliklerdir. Tabii bunlar sadece bildiklerimiz. Peki ya bilmediklerimiz ne olacak!?

(HALA İNANMAMAKTA DİRETENLER İÇİN, ŞENKS VE GOROSEI OMUZ OMUZA)

Son düzenleme:
Tamamını okuyamadım bile:hoo:
Teori vb. bir şey yazdım olarak nitelendireceksen hiç alakası yok derim
Sadece nefretini kusmuşsun o kadar:bilmem:

Eline sağlık, güzel tespiler bunlar. Oda'nın büyük bir sürpriz olacak bize, bunlarda işaretler. Ayrıca tanıtım etiketini iyi akıl etmişsin.

Ek olarak Shanks'ın esas elamanlar da sağlam pabuç değil. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

Yasopp : Eşini çocuğunu bırakıp giden bir şerefsiz.
Roo : Mangadaki ilk katil, üstelik aniden sinsice öldürüyor.
Beckman : Sigara içiyor.

Bir de Shanks hatırlarsan garibim Rockstar'ı WB'nin gemisine mektup götürsün diye yollamıştı, Halbuki Shanks biliyor WB'nin mektubu ciddiye almayacağını ama Rockstar'ı bile bile ölüme yolluyor, sırf eğlence olsun diye adamını öldürtecek kadar zalım biri. Ama WB merhameti ile oyunu bozuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık