Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

digerlerinde kullanan kişilerin performansı ve verdigi güclerin,yapılan kısılmadan daha fazla oldugunu düsündügüm için sadece goro goro no mi diyorum ;) kaminari ,kaminin gücü bu kadar zayıf olmamalıydı ;)

Sanjinin aradığı meyve vardı bir zombideydi o meyve onunda gücü kısılmıştı Görünmez oluyordu hatta...Görünmezken hareketlerinin bir kısmı görülüyordu Sanji tarafından.Meyvenin adı aklıma gelmiyor.

enel küçümsenmiş biraz , dayanıklılığı üst düzey diyemeyiz ama logia kullanıcısı için çok iyiydi , yani luffy den baya bir sopa yedi öbür bölüm kalkıp aya gidebildi
yani krieg-croco-arlong gibi adamlardan dayanıklıydı enel...
üstüne kenbunshoku haki kullanabiliyordu

Eneli oda aya bilere gönderdi. Gözünü toprak doyursun diye. Enel in daha tam olarak harcandığını düşünmüyorum. Enel yenidünyada karşımıza çıkacaktır.

Enel dandik adamın tekiydi :D asla bir Croc olamaz ondan en fazla Lucci çıkar o saçma sapan kibir varken enel'de kendine dokunabilecek her karekter'e yenilir.
Koskoca Arc'de Enel'e dokunabilecek 2 karekter vardı biri zaten Enel'ın kalbını durdurdu diğeride yendi.

Yine kimse Kuma'nın meyvesine değinmemiş. Oda'nın gücünü kıstığı meyvelerin şu an için başında geliyor bence. Kullanıcısının aklını aldı direk, hönk ?!? O meyvenin nelere kadir olduğunu bir Kuma bir Oda bide ben biliyorum herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık