Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

düşmanlarla dolu bir yerde geziyorsun biraz dikkatli olman gerek bence sebep beklenmedik saldırı olmamalı
Düşmanlarla dolu değildi ki İD'da yolda giderken Magellan çıktı daha ne haber demeden hydra yaptı yapacak bir şeyi yoktu.Luffy'ye gelince orada karsısında jinbe,Croco falanda vardı orada gardını almıştır büyük ihtimalle herhangi bir saldırıya karşı ama luffy g2 ile gelince görememiş olabilir.

equando

Kesinlikle Enel diyorum.
Conis'in babasının kafasına binlerce volt indi,adam ölmedi.Orada Oda'ya sağlam küfür ettim.

Düşmanlarla dolu değildi ki İD'da yolda giderken Magellan çıktı daha ne haber demeden hydra yaptı yapacak bir şeyi yoktu.Luffy'ye gelince orada karsısında jinbe,Croco falanda vardı orada gardını almıştır büyük ihtimalle herhangi bir saldırıya karşı ama luffy g2 ile gelince görememiş olabilir.
Neyse o kadar önemli değil konuyu çok dağıtmayalım BB zaten kibirli bir adam onun dikkatini tartışmaya gerek yok

Gura Gura No Mi.Sırf o meyveyi daha cok göstermek ve harcamamak için E.oda meyveyi BB'de devam ettirdi bence.

gücü kısılmış meyve demek ne kadar doğru bilemiyorum , sonuçta her meyvenin avantajı birde dezavantajı olacak ve olmalıda
Marco haklısın ama hakikaten koca Goddo Eneru'nun Conis'in babasını öldürememesi neydi öyle... :) Aslında Oda da az çakal değil hani... Sen kalk fillerlar dışında 500 bölüm kimseyi öldürme, 500 küsürüncü bölümde Ace'i katlet... İşte bir seri böyle böyle efsane olur. :)

Ne bekliyordu ? Magellan BB'nin elini öpüp başına koymıyacaktı heralde.Kendine çok güveniyor.BB artık bedeninden dolayımıdır nedir hiç'de Çevik degil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık