Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Pusuda mi bekliyon lan daha 5 saniye once yazdim:hoo:
Bu arada bence onigumu muydu neydi orumcek meyvesi yiyen koramiral.Digerleri (enel haric) meyve kisilmadi karakterlerin gucu yetmiyodu ama bu kor'un ki nasil orumcekse adam ne ag atti ne form degistirdi.Onun yaptiginin 10 katini meyvesiz kumadori yapiyo
Bak bence en çok meyvesi kısılan adamlar.

Enel,Moriah,Shiki bu üçününün resmen meyvelerini ezmişler.

O örümcek adam ağ atsa ne olacak ?
Ağdan kurtulmak çok mu zor bir işe yaramaz.

Bak bence en çok meyvesi kısılan adamlar.

Enel,Moriah,Shiki bu üçününün resmen meyvelerini ezmişler.

O örümcek adam ağ atsa ne olacak ?
Ağdan kurtulmak çok mu zor bir işe yaramaz.
Bir ipin nelere kadir oldugunu dof reyiz bize gosterdi.Ne bilem ipten lastikten bu kadar sey cikarken aglardan da hatta orumcekten bazi seyler bekliyor insan...

MDL_Roronoa

Brook'un meyvesi.

Ölüler diyarından falan adam getirse süper olurdu. Hakisi yettiğince adamı kullanabilirdi. Düşünsene 15 dakikalığına rogeri, Wb'yi falan yığıyorsun karşına :D

ghost.perona

Her meyve güçlü en basit örneği alalım Luffy'nin meyvesi gomu gomu lastik herkes alay etti ama o çalışıp geliştirdi. Karakterlerin amaçlarına ve hırslarına göre değişiyo gereksiz karakterler her animede var belki ileri ki bölümlerde karşımıza güçlü çıkabilirler. Meyveyi kullanıcısı ne kadar geliştirirse o kadar güçlü olur dedi Oda sensei. Her karakterin amacı farklı veya kafalarını kullanmıyolar ya da geliştirme gereği duymuyolar meyveyi yiyince ben şeytan meyvesi kullanıcısı oldum artık kimse beni yenemez düşüncesi ile geliştirmeyi akıllarına bile getirmiyolar.. Konudan biraz saptım galiba ama bi anime de her türlü karakter olması gerek bence ve Luffy nin o zamanki gücüne göre vs atcağı karakterin gücü ayarlanıyo. .:sapkali:

Bence gücü kısılan meyvelerden en büyüğü Hobi Hobi no Mi dir.Yani Donflamingonun tayfasından Sugarın meyvesi.Meyve yetenek olarak gücü kısılmasada,kullanıcısından dolayı gücü kısılmıştır.Şöyle ki bu meyveyi al Shanks a yedir.Bu dünyada yenemeyeceği adam yoktur.Birine sadece dokunması yeter.Shanksın tek kollu haliyle bile dokunamayacağı adam yoktur.Sugar gibide korkup usoppa yenilmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık