Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Sonunda bunu dile getirme cesaretini gösteren biri çıktı. Roger, Wano'nun kapısına kadar geldi ve ülkede bir terslik olduğunu da gördü. Hatta Oden, gemiden inmeye bile niyetlendi. Roger orada hiç "Gidelim, sorun neyse çözelim" falan demedi, yoluna baktı.
Genelde Roger seride hep Luffy ile özdeşleştirilir. Luffy'i gören herkes bu benzetmeyi yapar. Bu yüzden genelde Roger hakkında tıpkı Luffy gibi bir iyilik timsali olduğu algısı vardı. Ama bence bu yanlış anlaşılmış bir şey.

Daha ilk bölümlerde o meşhur Shanks Buggy flashback'inde Roger ve tayfası gördükleri bir gemiye yağma için saldırıyordu. Evet korsan olmak demek bu demek ama Luffy asla durup dururken masumlara saldıran ve onların hazinelerini çalan bir tip değil. Bu bile örnektir. Yani Roger muhtemelen Luffy ile sadece tarz olarak benzeyen bir karakter. Kendi tayfasına muhtemelen düşkün, maceraya aç, sınırsız bir irade gösteren falan... Ama kesinlikle bir white knight değil. Haydut işte.

Kendisi büyük ihtimal Chaotic Neutral'a yakın bir karakterdi. Luffy'e benzeyen tarafo Chaotic kısmı. Ama Luffy kesinlikle chaotic good bir karakter

Seride böyle allah kerim başka bir müslüman karakter yok. Adam gibi adam Roger reis secdeden başını kaldırmazdı.

Şeref yoksunu müslüman düşmanı Oden Roger a namaz kıldığı için kızıyor :of:

Ölmemiştir bu çakal.Oden ile aynı sözleri söylüyordu öldüyse şaşıracağım artık.Zaten ben ta Torikodan anlamıştım.Oda’nın kankası Oden gibi sürpriz yapınca birbirlerinden etkilenme olarak algılamıştım bunu.Farklı mangada hemen hemen aynı konumda bir karakter sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık