Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Anlamamış olabilir. Anlasa orayı yıkacak karakteri var çünkü daha tersini göstermedi. Oden bile tam ne olduğunu anlamamış. Wano'yu bilmeyen Roger ne kadar anlasın?
Ortada bir sorun olduğu belli mi? Gayet açık. Oden bir şey demediği halde Roger'ın orada sorması icap ederdi. Bu arada ben bu eleştirimi benzer konuda Beyazbıyık'a laf atanlara yapıyorum.

Ortada bir sorun olduğu belli mi? Gayet açık. Oden bir şey demediği halde Roger'ın orada sorması icap ederdi. Bu arada ben bu eleştirimi benzer konuda Beyazbıyık'a laf atanlara yapıyorum.
WB'nin hiç arayıp sormamış ya da bir tekrar uğramamış diye eleştirmiştik. Sonra daha beterini öğrendik. Haberi olmasına rağmen gitmemiş.

Burada ne bileyim sorası gelmemiştir, anlamamıştır olabilir o anlık, zaten adam sonrasında ölüyor. Oradan biri yardım edin dese ya da sonra öğrense direkt dalacağını düşünüyorum. Çünkü bize o adam öyle tanıtıldı. :/

WB'nin hiç arayıp sormamış ya da bir tekrar uğramamış diye eleştirmiştik. Sonra daha beterini öğrendik. Haberi olmasına rağmen gitmemiş.

Burada ne bileyim sorası gelmemiştir, anlamamıştır olabilir o anlık, zaten adam sonrasında ölüyor. Oradan biri yardım edin dese ya da sonra öğrense direkt dalacağını düşünüyorum. Çünkü bize o adam öyle tanıtıldı. :/
Normalde Beyazbıyık da dalardı. Ancak Oda o kadar muhteşem bir hikaye yazmış ki, Roger ve Beyazbıyık'ın kati suretle Wano'ya saldırmaması gerekiyordu. Bunu sağlamak için de iki karakterin ayarlarıyla oynamak zorunda kaldı.

Normalde Beyazbıyık da dalardı. Ancak Oda o kadar muhteşem bir hikaye yazmış ki, Roger ve Beyazbıyık'ın kati suretle Wano'ya saldırmaması gerekiyordu. Bunu sağlamak için de iki karakterin ayarlarıyla oynamak zorunda kaldı.
Bana da öyle geliyor zaten. Hikayeyi düzgün oturtamadı. Ondan böyle şeyler oluyor. :/

- Animenin 85. bölümünde Hiriluk, Chopper'a bir korsanı anlatırken, ekranda beliren korsan silueti Roger'a benzer.
@Smoker bu bilgi mangada geçmiyor sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık