Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327

Üye silindi 1004

E madem kıvrak cevaplarla ispat yapıyon biraz daha sorak.

Alfa nasıl Beta'yla yenişemiyor?
Alfa neden fan gibi Beta'nın başarılarını gazetelerden takip ediyor?
Alfa neden gidip o çok istediği Japon'u alamıyor da Japon Beta'ya yalvarıyor "Beni tayfana al" diye ve kendini Beta'ya ispat etmek için günlerce gemisinin halatında sürükleniyor?

He çocuk mevzusunu görmezden gelmişsin, merak etme gözümden kaçmadı.
Anladım diyecek lafının olmadığını. Halbuki ben daha yeni başlıyorum.

Oda'nın halt yemesi bu tümüyle. Ona sor bu sorunun cevabını. Muhtemelen "ben canım ne anlatmak isterse onu anlatırım" diyecek. Kabul edilebilir bu. Çılgın atmadığı sürece.

D. olduğu için Roger'a sansür uygulanıyor. Nasıl Luffy'e D. olduğu için sansür uyguluyorlardı. Yendiği adamları bile Smoker yenmiş sayılıyordu. Kuş olmasa Luffy'nin WCI da ortalığı karıştırdığı bile gündem olmayacaktı. Yani D.'lere uygulanan bir sansür olduğunu kendin de biliyorsun. Bunu yazman sırf fanlık. Diğer babalık fanları bile bunun üzerinden sallamıyor Roger'a.

Alfa neden gidip o çok istediği Japon'u alamıyor da Japon Beta'ya yalvarıyor "Beni tayfana al" diye ve kendini Beta'ya ispat etmek için günlerce gemisinin halatında sürükleniyor?

Oden naz yapıyor. Ayrıca Oden'in iç sesini de okuduk. İçten içe Roger'ın teklifine deli olmuş ve onla gitmeyi çok istemiş zaten. Babalık izin versin diye kalbi pıt pıt atıyor. Roger diz çöküyor fakat zaten diz çökmeseydi bile bu macera fikriyle Oden'i kafalardı. Beyazsakal bile Oden'e istediği macerayı veremeyeceğini anlıyor.

Oda'nın halt yemesi bu tümüyle. Ona sor bu sorunun cevabını. Muhtemelen "ben canım ne anlatmak isterse onu anlatırım" diyecek. Kabul edilebilir bu. Çılgın atmadığı sürece.

D. olduğu için Roger'a sansür uygulanıyor. Nasıl Luffy'e D. olduğu için sansür uyguluyorlardı. Yendiği adamları bile Smoker yenmiş sayılıyordu. Kuş olmasa Luffy'nin WCI da ortalığı karıştırdığı bile gündem olmayacaktı. Yani D.'lere uygulanan bir sansür olduğunu kendin de biliyorsun. Bunu yazman sırf fanlık. Diğer babalık fanları bile bunun üzerinden sallamıyor Roger'a.

Oden naz yapıyor. Ayrıca Oden'in iç sesini de okuduk. İçten içe Roger'ın teklifine deli olmuş ve onla gitmeyi çok istemiş zaten. Babalık izin versin diye kalbi pıt pıt atıyor. Roger diz çöküyor fakat zaten diz çökmeseydi bile bu macera fikriyle Oden'i kafalardı. Beyazsakal bile Oden'e istediği macerayı veremeyeceğini anlıyor.
Roger Beyazsakalı döve döve elinden Oden'i aldı diyen adamsın sen la :D :D,daha ne konuşuyon,kesin Oda'nın hatası vardır değil mi ? Roger'a denk adam evrende nasıl olur.

Üye silindi 1004

Roger Beyazsakalı döve döve elinden Oden'i aldı diyen adamsın sen la :D :D,daha ne konuşuyon,kesin Oda'nın hatası vardır değil mi ? Roger'a denk adam evrende nasıl olur.
Çünkü dediğimi yapar. Oda'nın hatası olmuyor, Oda'nın lazy writingi oluyor bu. Eğlenmeye devam et sen :D

:hhh:
E bi mezdeke açak sana. Çalmadan böyle döktürdüğüne göre daha ne marifetlerin vardır.
Oda haa!
Güzelmiş. Aynı Oda Roger'ı Alfa :hhh:yaparken iyi ama. :a: Ne oldu da küsüştünüz onunla.
Roger'ın gazetelere çıkmaması ile benim sorumu nasıl cevapladığını sandın anlamadım ama aynı hükümet Roger'ın idamını ve son konuşmasını dünyaya yayınlamış hükümet. E hani sansür?
Ki ben bunun üzerinden kimseye bir şey sallamıyorum. Alfa-Beta muhabbetini açıp sonra da kendini savunmak için konuyu Oda'ya kadar çeken sensin.

Oden'in kafalandığı yok. Bir yıllığına Roger ile takılıyor. Alfa'lığına tutulsaydı senin iddia ettiğin gibi Baba'ya "Bana bir yıllığına izin ver" demez, direk tayfayı terk ederdi.
Oden Roger'la takılıyor ama tercihi Baba. Bundaki Alfa-Beta denkleminr odaklan o yüzden. Gene konuyu alakasız yerlere çekip işin içinden sıyrılmaya çalışma.:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık