Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Bir Korsanlar Kralı düşünün, Korsanlar Kralı olma yolundaki en büyük rakibini denizcilerin en büyük savaş gücü ile güçlerini birleştirerek indiriyor. Ayrıca bunu yaparken aynı zamanda da kutsal ejderlerin hayatını kurtarıyor. Bilemiyorum Altan...

Bir Korsanlar Kralı düşünün, Korsanlar Kralı olma yolundaki en büyük rakibini denizcilerin en büyük savaş gücü ile güçlerini birleştirerek indiriyor. Ayrıca bunu yaparken aynı zamanda da kutsal ejderlerin hayatını kurtarıyor. Bilemiyorum Altan...
Sonradan gidip teslim olması, denizcilerin kendini yakaladığı haberi falan da var.

Üye silindi 1004

Tam olarak bir korsanın yapması gereken şey bu :D Zaten korsan dediğimiz adamlar yeterince İspanyol gemisi yağmalarsa vali bile oluyormuş.

Tam olarak bir korsanın yapması gereken şey bu :D Zaten korsan dediğimiz adamlar yeterince İspanyol gemisi yağmalarsa vali bile oluyormuş.
En özgür adam olmak istiyordu falan bir de bu. Asıl Korsanlar Kralı Rocks D. Xebecmiş aslında ama haberimiz yokmuş. Adam hem en güçlü korsan tayfasını toplamış, hem de gerçek özgürlüğün önündeki en büyük engel olan kutsal ejderleri indirmeyi hedeflemiş. Adamın tayfasında üyeler bile birbirinin kuyusunu kazdığı halde, tüm o psikopat korsanların arasında otoriteyi sağlayıp oluşumunu hükümet ve Roger'ın hain saldırısına kadar ayakta tutmayı da başarmış. Beehive adını verdiği korsan ülkesi de ayrı hoşuma gitti. Roger'dan olsa olsa Savaş Lordlarının Kralı olur. Roger büyük resmi göremeyip kutsal ejderlerin planına meze olan zavallının tekidir. Bu kadar yardım etsem beni de Korsanlar Kralı ilan ederdi hükümet. Gerçek korsanlar kralı Xebec'i de her zaman yaptıkları gibi tarihten silmişler, adını yeni öğrenebildik adamın. Yazıklar olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık