Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama

Hakkı olmasına hakkı da arada ciddi fark var bence. Sougo nun rakibi kagura. Kötülerin düşmanı Gintoki :/ ama unutmamak lazım ki Gintoki sıradan bir adam. Ne kadar güçlü olursa olsun bir insan. Seride bu farkın olması güzel bence. Gintoki nin yenemeyeceği adamların olması güzel.
Sen böyle yazınca Bankai acmak istemedikleri bölüm aklıma geldi. :D
Benim için kimin yendigi önemli değil Sougo-Kagura shipledigim için o yensin istiyorum sadece.

Son sayıya kadar Kamui ile denk dövüşüyordu. Umibouzu'nun son durumu da göz önüne alırsak yenemeyeceği tek kişi Utsuro kaldı gibi.

Shinsengumi arc bitene kadar gözükmez sanırım. Ya bizim Gintoki dövecek ya da dövüşleri yarıda kalacak sanırım.
Yine de güç bazında dayanıklılık vs kamui öndedir fakat bariz bir fark yoktur. Utsuro olayı abartı zaten. Yani mukuro kagura ve sougo nun üçünün birden saldırıp alamayacağı kimse yoktur herhalde.

Sen böyle yazınca Bankai acmak istemedikleri bölüm aklıma geldi. :D
Benim için kimin yendigi önemli değil Sougo-Kagura shipledigim için o yensin istiyorum sadece.
Senin derdin o anlaşıldı :D

Seride güncel değilim. Şuan gintoki her türlü kagura' dan güçlü değilmi ? Ya da kamuiye karşı savaşsa sizce ne olur ?

Kamui olurda ileride herhangi bir şekilde Sougo'ya yenilirse etmediğim küfürü ederim bu seriye. Gemideyken bir süreliğine denk dövüşebilmesi bile aşırı saçmaydı.

Güç skalası yok zaten seride, Yoksa bu Yatoları yenicek adam sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Mucize Nesil olan dörtlü ise hayvan gibi tecrübeleriyle kazanmak için gerekli fedakarlıkları yaptıkları için yeniyor rakiplerini, Dövüşlerine bakarsak zaten rakibe vurmak için kol bacak feda ediyor çekinmeden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık