Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama

Şu seride merakla beklediğim en net şey madao nun samuray gibi davranması. Bir kere lan. Şöyle kendi için değerli olanları korumaya çalışsa, üzerindeki etiketi bi kere atsa ne güzel olacak. Bir de bölümü okumadım ama jirocho gelir diye umutlandım fotoğraflara bakınca. Sahi nerede lan bu adam.

Şu seride merakla beklediğim en net şey madao nun samuray gibi davranması. Bir kere lan. Şöyle kendi için değerli olanları korumaya çalışsa, üzerindeki etiketi bi kere atsa ne güzel olacak. Bir de bölümü okumadım ama jirocho gelir diye umutlandım fotoğraflara bakınca. Sahi nerede lan bu adam.
Madao geçen bölüm dediğin gibi Amantoların karşısında durmayı denedi. Böyle bir ciddi bir karizma falan, sonra birden yine tekmeleniyordu yerde :D Jirocho reyiz ise işleri Katsuo'ya bıraktı. Şu 7/3 olan eleman. Kızıyla memleketine döndü. İşlerden çekildi yani ama belki bir ihtimal gelir.

Madao geçen bölüm dediğin gibi Amantoların karşısında durmayı denedi. Böyle bir ciddi bir karizma falan, sonra birden yine tekmeleniyordu yerde :D Jirocho reyiz ise işleri Katsuo'ya bıraktı. Şu 7/3 olan eleman. Kızıyla memleketine döndü. İşlerden çekildi yani ama belki bir ihtimal gelir.
Four deva's arcta da böyle olmuştu ama o kadar önemli değildi o. Şimdi durum daha ciddi herif yine dalga malzemesi oluyor. İşte bu iş değil. Adamın hayatını adadığı şeye savaş açılıyor ortada yok. Ümitliyim gelecek.

bunun mangasına başladım da olaylar bölümler çok kopuk kopuk alakasız. 38. bölümdeyim. bundan sonra belli bi hikayeye bi ana konuya bağlanacak mı yoksa küçük küçük hikayeler şeklinde mi ilerleyecek

bunun mangasına başladım da olaylar bölümler çok kopuk kopuk alakasız. 38. bölümdeyim. bundan sonra belli bi hikayeye bi ana konuya bağlanacak mı yoksa küçük küçük hikayeler şeklinde mi ilerleyecek
Eğer animeyi izlemediysen kesinlikle izlemeni öneririm. Seslendirmelerin çok büyük katkısıyla anime, mangadan bariz bir şekilde daha iyi. Hem seri içerisinde çok fazla diyalog barındırdığı için, tüm o konuşmaları okumak sıkabiliyor.

Soruna gelirsek, evet bir ana konuya bağlanacak ama bu hikayenin çok ilerisinde olan bir şey. O zamana kadar da birbirinden harika bölümler ve küçük arclar, hikâyeyi ve karakterlerin altyapısını dolduruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık