Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama Animesi Üzerine

Gintama, göründüğünden fazla derinliği olan bir anime mi?

• Katılıyorum.

Kullanılan: 41 74.5%
  • Çok derinliği olan bir anime değil be...

Kullanılan: 6 10.9%
  • Bu animede derinlik aramak; delinin kuyuya attığı taşın ne kadar önemli olduğunu sorgulamak kadardır

Kullanılan: 8 14.5%

• Kullanılan toplam oy
    55
Animenin 60'ıncı bölümlerindeyim. Başlamadan önce biraz anime ile ilgili okuma yapmıştım. İnsanlar başlarının biraz durgun olduğundan yakınmıştı. Ama ben senin anlattığın sahnede kahkaha atmaktan yerleri öpmüştüm. Özellikle de Gin'in bütün gün bir yere kaybolup en son gelmesinin nedenini öğrendiğimde ahahaahah

Bu arada animeyi kendine saklamak istemen de çok MADAO'ca bir hareket

(MADAO= M.ükemmel A.nimelerin D.ağılmasını A.zaltmış O.lan)
Ya aslında yayılmasın istediğimden degil de
Gintama'yi anlamak icin biraz animeci olmak lazim, japon kulturune hakim olmak lazim
Çok fazla gönderme var anime de
Onun dışında mizahi herkese hitap etmeyebiliyor
O yüzden kimseyi zorlamıyorum kimseye ilk aşamada önermiyorum
Yoksa Gintama mizahıyla karakterleriyle duygusuyla openingleri ile göndermeleri ile açık ara en sevdiğim anime

Ya aslında yayılmasın istediğimden degil de
Gintama'yi anlamak icin biraz animeci olmak lazim, japon kulturune hakim olmak lazim
Çok fazla gönderme var anime de
Onun dışında mizahi herkese hitap etmeyebiliyor
O yüzden kimseyi zorlamıyorum kimseye ilk aşamada önermiyorum
Yoksa Gintama mizahıyla karakterleriyle duygusuyla openingleri ile göndermeleri ile açık ara en sevdiğim anime
Bir serinin izleyicisi ne kadar çok çoğalırsa seriden soğutan kitle de bi o kadar da artıyor. O yüzden ben de herkese önermiyorum.

Benim için de gintamanın sarmaya başladığı bölüm o vs bölümüydü bayağı iyiydi. Zirve kısmı da tuvalet sahnesi sanırım :ehe: tabii 150lere kadar izlediğimi belirteyim daha ilerisinde belki daha iyi kısımlar vardır

Bu twitter sayfası öyle Gintama resimleri çiziyor kİ; tek kelime şahane! Bazı sahneleri kendi yorumuyla çiziyor. Sen neymişsin be mübarek dedirtiyor...
Örneğin Gintama'dan bir sahneyi böyle yorumlamış :utan:

Bu twitter sayfası öyle Gintama resimleri çiziyor kİ; tek kelime şahane! Bazı sahneleri kendi yorumuyla çiziyor. Sen neymişsin be mübarek dedirtiyor...
Örneğin Gintama'dan bir sahneyi böyle yorumlamış :utan::utan::utan::utan::utan:
Bu arada Gintama aşktır.
Size ödev:
"Gidin hemen Gintama izleyin!"

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık