Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Böyle 10 bölüm 10 bölüm ağza bal damlatmaktan keyif alıyorlar sanırım.Yeni politika bu oldu artık para kazandırsın diye.Eskiden böyle popüler seriler 200 - 300 bölüm aralıksız sürerdi filler bile olsa.

Neyse güzel haber tabii sevindim.

Böyle 10 bölüm 10 bölüm ağza bal damlatmaktan keyif alıyorlar sanırım.Yeni politika bu oldu artık para kazandırsın diye.Eskiden böyle popüler seriler 200 - 300 bölüm aralıksız sürerdi filler bile olsa.

Neyse güzel haber tabii sevindim.
Yok yahu. Seri final arcında olduğu için Rakuyo arcı verip bizleri sevindirdiler kesinlikle. Bu ise Shogun havuz bölümü ile başlayıp muhtemelen ya atladıkları arcları çekecekler ya da kaldığı yerden devam edecektir. Bunun dışında Gintama zaten hep ara veren bir seri olduğundan dolayı gayet normal buluyorum ben.

Valla one piece gibi olcağına böyle olsun daha iyi.
Kaliteli yapıyorlarsa iyi değil.Gintama filler bölümlerde bile aynı tadı veriyor.Kısacası büyük kayıp.

Yok yahu. Seri final arcında olduğu için Rakuyo arcı verip bizleri sevindirdiler kesinlikle. Bu ise Shogun havuz bölümü ile başlayıp muhtemelen ya atladıkları arcları çekecekler ya da kaldığı yerden devam edecektir. Bunun dışında Gintama zaten hep ara veren bir seri olduğundan dolayı gayet normal buluyorum ben.
Seri ile alakası yok çağın piyasa politikası yüzünden.İlk 150 - 200 bölümlük seriyi çıkardıkları zaman niye hep ara vermediler.Bana pek öyle gelmiyor.

Seri ile alakası yok çağın piyasa politikası yüzünden.İlk 150 - 200 bölümlük seriyi çıkardıkları zaman niye hep ara vermediler.Bana pek öyle gelmiyor.
O zamanlar da aralar olmuş kesinlikle. Bölümlere bakarsan bulacaksın bununla ilgili detayları. Olmadı ben ufak bir bilgi arayayım ama kesinlikle. 265 bölümlük sezonda 2-3 adet ara olduğundan %70 eminim.

Ara olması çok daha iyi, her uzun animede az miktarda güzel filler bölümler vardır, ne zaman filler bölümler fazlalaşır, o zaman kalite düşer. Gintama manga biriktikçe yayınlıyor, şu an için tek sıkıntısı yapılmayan komedi arclar var mangada,onun dışında şahsen ben de bu politikayı benimsiyorum. Keşke one piece'de iki yıllık ara sonrası böyle bir mantık ile çıkarılsaydı da şu an adamakıllı kimsenin izlemeye tenezzül etmediği, yarısı müzik, açılış-kapanış olan, çizimlerin 2000 yılındaki seri başındaki bölümlerden bile nerdeyse kötü olan animeye maruz kalmasaydı

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık