Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Üye silindi 2781

Harika bir bölümdü,shounen dolu sahneler bizi bekliyor.Bu bölümde Altanalar ve Utsuro hakkında bilgi aldık,tamamen bilgiye dayalı bir bölüm olsada,araya gintoki'nin komedi unsurlarını koymaları harika olmuş.İncelemeye bakmak isterseniz buradan da ulaşabilirsiniz.

Bölüm çok güzeldi arcın ana karakteri Kamui olunca benden kralı olmaz lakin insan yinede Madao'yu görmek istiyor.
Kaç bölüm oldu be, onun gibi daha kaç karakteri göremedik :/

Üye silindi 2781

Harika bir bölümdü,cidden izlerken heyecanlandım,soludum.Gintama çok hızlı ilerliyor fakat.Ayrıca One Piece göndermesi beni benden aldı ! İncelemeye ve Gintama Paylaşımlarına uğrarsanız çok sevinirim.

Güncel sezona gelmeme az kaldı geçene kadar birikiyor bölümler.

Şeyi soracaktım Shinpachi'ye Patsuan diyor bizimki onu niye diyordu unuttum ?

Shinpachi'nin konuyla ilgili tepkileri bazen beni çok güldürüyor.Gerçi onun yerine geçen de güldürüyor ama onun bağırması daha güzel. :D

Güncel sezona gelmeme az kaldı geçene kadar birikiyor bölümler.

Şeyi soracaktım Shinpachi'ye Patsuan diyor bizimki onu niye diyordu unuttum ?

Shinpachi'nin konuyla ilgili tepkileri bazen beni çok güldürüyor.Gerçi onun yerine geçen de güldürüyor ama onun bağırması daha güzel. :D
Gözlükle alakalı bir şeydi hatırladığım kadarıyla :D Zaten Pachi'nin %95'i gözlükten oluşuyor malum.
https://www.reddit.com/r/Gintama/comments/2q06le/why_does_gintoki_call_shinpachi_patsuan/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık