Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Aaaa yeni sezon mu başlamış? Son 1.5 aydır aldığım en iyi haber. Bir de bir ara ovaları çıkmıştı onları da izlememiştim.Şöyle birkaç saat Gintama keyfi yaparım o halde :fool:

Çizimler hakkında ne düşünüyorsun. Geçen sezon ki gibi ufak tefek hatalar mevcut mu?
Telefondan izledim şimdi ilk izlenim olarak gözüme çarpan birşey yoktu iyiydi çizimler.

Hızlı bir giriş yaptılar, birçok önemli karakteri ilk bölümden görmeyi ummuyordum. Bayağı sağlam geliyor bu sezon.
Openingde birkaç sefer dinleyince güzel gelmeye başladı ilk seferinde bende hiç beğenmemiştim.
Umarim yarına altyazısı çıkar ingilizce pek birşey anlamadım

Telefondan izledim şimdi ilk izlenim olarak gözüme çarpan birşey yoktu iyiydi çizimler.

Hızlı bir giriş yaptılar, birçok önemli karakteri ilk bölümden görmeyi ummuyordum. Bayağı sağlam geliyor bu sezon.
Openingde birkaç sefer dinleyince güzel gelmeye başladı ilk seferinde bende hiç beğenmemiştim.
Umarim yarına altyazısı çıkar ingilizce pek birşey anlamadım
İzlenimlerin için teşekkürler. Ben Gintama'nın Sunrise zamanı olan çizimlerini aşırı sevdiğimden geçen sezona dair bir kaç kötü çizim gözüme çarpmıştı o yüzden söylediklerin rahatlattı beni. Manga zaten oldukça sağlam ilerliyor Türkçe okuyunca daha rahat anlıyor insan aradaki farkı. Bunun dışında bölüm yarın gelmez sanırım. Gintama'ya pek önem vermiyor fun-sublar maalesef. Geçen sene bölümler arası hafta oluyordu bazen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık