Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Germa 66 ve Charlotte Linlin Beklentileri Karşıladı mı?

Beklentinizi Karşıladılar Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Bana göre Hancock, Kuma ve Jimbei'den ayrı ligdedir. Croco olayı ise bambaşka haki olayını işlemediği için rezil ettiği karaktere iadeyi itibar yapıp. Yeni dünyada daz ile boşuna sokmadı. Croco Alabastadaki halinden çok başka seviyede çizilecek muhtemelen yani Doflamingo dengi gibi konuşmadı boş yere Croco muhtemelen Yc3, yc4 gücünde geri gelir. Kuma ve Jimbei'de bu ligin bir üstünün adamıdır. Yc4 Ace, Yc4 Perospero vs.
Hancock için özel olarak beklentine birşey diyemem. Ciddi güçlü çıkabilir ilginç olur. Elimizde somut bir veride yok. Jimbei ve Kumanın(aceninde), çok az bir farklada olsa yc4 üstü olduğunu düşünüyorum. Who, peros(bence bu snack ama seni kırmayayım :D)
Fakat croco, vergo, moriah gibi elemanlar zannetmiyorum cidden. Yani croco elbet gelişip gelir ama vergonun bir tık üstü bir şekilde gelir.

Hancock için özel olarak beklentine birşey diyemem. Ciddi güçlü çıkabilir ilginç olur. Elimizde somut bir veride yok. Jimbei ve Kumanın(aceninde), çok az bir farklada olsa yc4 üstü olduğunu düşünüyorum. Who, peros(bence bu snack ama seni kırmayayım :D)
Fakat croco, vergo, moriah gibi elemanlar zannetmiyorum cidden. Yani croco elbet gelişip gelir ama vergonun bir tık üstü bir şekilde gelir.
Perospero ödül > Snack
Perospero Arc İcraati > Snack
Perospero Tayfa içi ağırlık > Snack

Mom kendisi salak durumlara düşsede zirve bir karakter. Belki en güçlü kişisi serinin. Olmadı mininum en güçlü 4. Kişisi falan. Kendinden daha güçlü kişileride(eğer varsa) hax gücüyle alabilir. Meyvesi çok tuhaf. Yanlışlıkla Dof gibi üst bir shichinin yanında tövbeler çekeceği Queene 2 attı.
Dayanıklılık konusunda zirve.
Hiçbir şey derine işlemiyorsa o zaman tamam tebrikler, ne kadar dayanıklıymışsın. Kimseye de bir şey işlettiğini de göremedik düzgün. Queen'e 2 attı, e adam öbür bölüm ayağa kalktı. Judge'a tek attı, ayağa kalktı. Bir önceki gönderimde de söyledim, kadın serinin zirvesi olmuş olsun, sınırsız gücü olsun. EEEE? Ne yaptı bu kadın yav? Çöp kovalıyor çöp. Bildiğin ayakları mabadına vura vura milleti peşliyor, yetişemiyor da ha. Seriye verdiği ciddiyet sıfır. Balıkadam Adasındaki beklentilerle gördüğün kişiyi kıyaslasan dibini göremediğin bir çukur. Şu andan itibaren ne gibi bir büyük şov yapabilir bu kadın? Ruh çekiyor falan diyorduk ama kadının çektiği tek ruh oğlu Muscat/Moscato artık hangisiyse, o oldu. O da ölmedi yani, kalan ruh parçalarından bir şekilde geri getirdiler karakteri. Tam şov yapmıştır kesin diyebileceğimiz Tüm Kek sonundaki cehennemden Jinbei çiziksiz ayrılmış, adamın üzerinde çizik yok çizik. Bildiğin güle oynaya kaçmış oradan, bir de sırıtıyor geldim Luffy-kun diye.

Bu arada Snack baya gereksiz ve havada bir karakter Mangaka az çok önem gösteriyor Yc4 karakterlere. Hakisi hakkında bilgi yok. Meyve yok. Perospero ise 2 haki kullancısı sağlam bir meyveside mevcut yani Who's Who'nun kendine güvenine vurgu yaptı mangaka, Ace'in potansiyeline, Perospero'nun azmine ve liderlik özelliğine..

Perospero ödül > Snack
Perospero Arc İcraati > Snack
Perospero Tayfa içi ağırlık > Snack
Olsa şaşırmam tersi çıkarsada şaşırmam ama şimdilik. Belirsiz bir konu.
Hiçbir şey derine işlemiyorsa o zaman tamam tebrikler, ne kadar dayanıklıymışsın. Kimseye de bir şey işlettiğini de göremedik düzgün. Queen'e 2 attı, e adam öbür bölüm ayağa kalktı. Judge'a tek attı, ayağa kalktı. Bir önceki gönderimde de söyledim, kadın serinin zirvesi olmuş olsun, sınırsız gücü olsun. EEEE? Ne yaptı bu kadın yav? Çöp kovalıyor çöp. Bildiğin ayakları mabadına vura vura milleti peşliyor, yetişemiyor da ha. Seriye verdiği ciddiyet sıfır. Balıkadam Adasındaki beklentilerle gördüğün kişiyi kıyaslasan dibini göremediğin bir çukur. Şu andan itibaren ne gibi bir büyük şov yapabilir bu kadın? Ruh çekiyor falan diyorduk ama kadının çektiği tek ruh oğlu Muscat/Moscato artık hangisiyse, o oldu. O da ölmedi yani, kalan ruh parçalarından bir şekilde geri getirdiler karakteri. Tam şov yapmıştır kesin diyebileceğimiz Tüm Kek sonundaki cehennemden Jinbei çiziksiz ayrılmış, adamın üzerinde çizik yok çizik. Bildiğin güle oynaya kaçmış oradan, bir de sırıtıyor geldim Luffy-kun diye.
Ya zaten o konu bir rezalet. Luffy gibi işte kadın. Kendinden güçsüzlerden ayar yiyor. Fakat bu gibi karakterler ciddi vslerinde tozu dumana katıyorlar. Gelir Akainuyu yerden yere vurur şaşırmam :D Öyle bir karakter linlin

Snack ne ya, adamın çizmeye bile tenezzül etmediği bom boş bir karakter. Sadece ismi 4.tatlı komutanı. Konuşmaya değmez

Snack ne ya, adamın çizmeye bile tenezzül etmediği bom boş bir karakter. Sadece ismi 4.tatlı komutanı. Konuşmaya değmez
Oruç bile bu adamı indirebiliyorsa demek Kid'in yaralayıp istediğimi aldım dediği komutan kraker falan olsa gerek.Öyle tahmin ediyorum.Hadi ona ulaşamaz diyelim.
O zaman Peros'u yaraladı attılar sonra komutanlıktan.Son seçenek de Smoothie'ye ayar vermiş olması.Her halükarda ya Kid çok güçlüydü yada tatlı komutanlar novalardan çok üstün değillerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık