Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuya gel.Kiku Jozu kesiyor. :D

9 kın ayrı bir hükümet kuracaklar yakında.

Daha iyisi gelene kadar en iyisi bu. :)
Kiku Jozu kesebilir ki.İleri silahlanma rakibin savunmasını yok sayıyor gibi bahsediliyor ve gösterilen de o.Deri arkasına,iç organlarına ulaşıyor darbeler.

Yani buna ne desem bilemiyorum... Sanki aynı yara Luffy’de açılmamış gibi konuşmuşsun.Yaraya bakıp aynısını yaptı katakuri.
Aynı şey değil.O darbeden daha fazla etkilenen Katakuri'ydi.Ömrü hayatında her gün dayak yiyen adamla en son ne zaman darbe yediğini bile hatırlamayan adamın dayanıklılığı bir olmaz.Kata daha kötü durumda eşit hatta birazcık üstün dövüştü O Luffy'yle.Senin adamının en büyük olayı olan uyanışa sahip olup kullanamayacak bir hıza karşı dövüşmesine rağmen.Mangaka k.hakisi gelişmiş+en hızlı formunu açan Luffy'ye karşılık uyanış kullanamayacak durumda Kata çizdi.Daha nasıl anlatsın Kata'nın gücünü.

Son düzenleme:
İm-sama çeviri yapmayı bırakacağını söylemişti. Sanırım çeviriler ingilizceden yapılmaya başlandı. Bu yüzden ingilizcesi çıkmadan Türkçesi de çıkmıyordur herhalde.

Üye silindi 6669

Oda jayaya ve thriller barka giderken görülen yaratıklar hakkında şimdiye kadar bir şey açıkladı mı ?

Kiku Jozu kesebilir ki.İleri silahlanma rakibin savunmasını yok sayıyor gibi bahsediliyor ve gösterilen de o.Deri arkasına,iç organlarına ulaşıyor darbeler.

Aynı şey değil.O darbeden daha fazla etkilenen Katakuri'ydi.Ömrü hayatında her gün dayak yiyen adamla en son ne zaman darbe yediğini bile hatırlamayan adamın dayanıklılığı bir olmaz.Kata daha kötü durumda eşit hatta birazcık üstün dövüştü O Luffy'yle.Senin adamının en büyük olayı olan uyanışa sahip olup kullanamayacak bir hıza karşı dövüşmesine rağmen.Mangaka k.hakisi gelişmiş+en hızlı formunu açan Luffy'ye karşılık uyanış kullanamayacak durumda Kata çizdi.Daha nasıl anlatsın Kata'nın gücünü.
Adam dengim olarak görüyorum dedi sana mı inanacağım Kata’ya mı ? Diyalogları ve verileri baz alın feat saçmalığını bırakın artık.

Adam dengim olarak görüyorum dedi sana mı inanacağım Kata’ya mı ? Diyalogları ve verileri baz alın feat saçmalığını bırakın artık.
Bir taraf en üst düzey teknikleriyle savaşırken,diğeri daha alt düzeydeki teknikleriyle karşılık verip savaşı kaybetmiyor.Bu mu denklik ? Serideki sözleri kıstas olarak alıyorsan Ray'in hypeladığı adamı King ile kıyaslamayacaksın ya da Magellan'ı,ya da Dof'u.Nabza göre şerbet veriyorsun.Tüm kekteki Luffy sağ kol kadar güçlüyse onu p.up almak zorunda bıraktıran Kata sağ kol üstü demektir bana hava hoş.P.up almış hali sağ kol ediyorsa tüm gücünü kullanmadan denk dövüşen Kata yine güçlü bir sağ kol ediyor demektir.Seç beğen al.

Sağ üst panelde doffy konuştuktan sonra şimşekler çakmaya başlıyor acaba bu şimşeklerin doffy'nin kral hakisi ile bir ilgisi mi var merak ettim. Aynı sahneyi animesin de gemiye yıldırım çarpıp yelkeni alev alıyor. Ama manga da alev alma olayını göremedim. Bu yıldırımlar shanks vs wb deki hava değişimindeki olaylar gibi geldi bana.

Bir taraf en üst düzey teknikleriyle savaşırken,diğeri daha alt düzeydeki teknikleriyle karşılık verip savaşı kaybetmiyor.Bu mu denklik ? Serideki sözleri kıstas olarak alıyorsan Ray'in hypeladığı adamı King ile kıyaslamayacaksın ya da Magellan'ı,ya da Dof'u.Nabza göre şerbet veriyorsun.Tüm kekteki Luffy sağ kol kadar güçlüyse onu p.up almak zorunda bıraktıran Kata sağ kol üstü demektir bana hava hoş.P.up almış hali sağ kol ediyorsa tüm gücünü kullanmadan denk dövüşen Kata yine güçlü bir sağ kol ediyor demektir.Seç beğen al.
Kata topkek arcında hata etmişim seni kendi dengim görüyorum dedi akabinde bundan da fazlası olduğu ortaya çıkıp yenildi.Kata Luffy'e tamamen ters olmasına rağmen.Kata Garp gibi yumruklarla dövüşen adamlara ters.Yumruk atıyorsun içinden geçiyor.Logia gibi haki vurup işletemiyorsun da.Ona rağmen Luffy şapkayı bırakıp gitti.Hala forumda saçma bir şekilde seviyesi sorgulanıyor.

Topkekte sağ koldan güçlüydü 5. imparator oldu.
Ondan önceki arcta da en az sağ koldu.Bu kadar zor olmamalı yahu.
Açıkladım hepsini burada.Topkek komutanları luffye çok ters isimlerdi.

Ray kimseyi hyplemiyor bu arada.Adamın hakkını veriyordur en fazla.

Dünyanın en güçlüleri arasında geleceği görebilenler de var diyor.Arkadaş dünyanın en güçlüleri diyince yonko amiraller,sağ kollar shichiler var zaten başka kim olacak.Geleceği görebilen kişiler dünyanın en güçlüleri arasındadır falan dememiş yani.Geleceği gören alır yürür falan dememiş.Türkçede anlam farkı ayırt edin.Öyle dese hype olurdu.

Garp gibi adamlar geleceği görmeden dünyanın en güçlüleri arasında yer alıyorlar.Demesi saçma olurdu öyle birşeyi.

Açıkladım hepsini burada.Topkek komutanları luffye çok ters isimlerdi.

Ray kimseyi hyplemiyor bu arada.Adamın hakkını veriyordur en fazla.

Dünyanın en güçlüleri arasında geleceği görebilenler de var diyor.Arkadaş dünyanın en güçlüleri diyince yonko amiraller,sağ kollar shichiler var zaten başka kim olacak.Geleceği görebilen kişiler dünyanın en güçlüleri arasındadır falan dememiş yani.Geleceği gören alır yürür falan dememiş.Türkçede anlam farkı ayırt edin.Öyle dese hype olurdu.

Garp gibi adamlar geleceği görmeden dünyanın en güçlüleri arasında yer alıyorlar.Demesi saçma olurdu öyle birşeyi.
Terslik dediğin karakterin dokunulmaz olması mı ? Marco da herkese ters o zaman çünkü her saldırıya kafa atıp iyileşebiliyor.Karakterleri özel yapan yetenekleri bunlar.

Adam en güçlüler arasında bile geleceği görebilen az sayıda kişi var diyor.En güçlüler arasında bile kendini ayıracak yeteneğe sahip yani.Bunu hypelamamak olarak anlıyorsun ama Dof'un Kuzan ile olan panelinde seviyeler birbirine yakın,Dof sağ kol eder ondan bu kadar rahat takılıyor diye yorumluyorsun.Türkçede objektif olmak gibi bir kavram var onuda anlamak önemli.Önemli olan haki+saldırı gücü+dayanıklılık+hız+meyve ve ustalığı vb gibi konuların harmanlanıp karakterin sahip olduğu toplam seviyedir.Luffy Kata'dan senin dediğin gibi o arc içerisinde bile daha üstünse üstünlüğünü göstermesi gerekirdi mangaka.Ray'in en güçlüler arasında dediği yerlerde Momonga gibi tipler de var hatta,Raizo da var,Pica da var.İnanmaya devam.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık