Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Koltuk altları dikkat çekiyor. Tek orası dikkat çekmiyor tabi. Oda kıyafeti, dekolteyi bile ona göre ayarlamış. Kafası bu tarz şeylerde çalışıyor. ;)
Yamato’yu pek sevmiyorum ama çıksa da kollarını kaldırsa diye bekliyorum. One Piece evreninde cicik çok dikkat çeken az. Her kadın karaktere ayrı bi fetiş koyması da hayvanlık. Millet boşuna seksist demiyorum. Ama işte Yamato ve muhteşem koltuk altları.

Asla yan yana kalmaması gereken ikiler Yamato-Zoro ve Nami-Zoro'dur. Oda olayların nereye gideceğini bildiğini için çizmemeye çalışıyor. Fakat tipik bir Japonika olduğu için eninde sonunda çizecek.
Nami-Zoro bi araya gelirse Wano yanar. Olaylar oraya giderse ben de yanarım.

Ben de böyle aşık oluncak bi şey bekliodum ama kendi cinsime yöneldim??
Ben erkek olarak varsayıyorum şuan Yamato'yu aksi söylenene kadar da o şekilde ele almaya devam edicem. İlk önce takip ettiğimiz seri bir Japon ürünü. :D Bu tehlikeli bir olay. İkinci olarak hala kendine erkek diyen birine dibim düşmez ne yazık ki. :bilmem:

One Piece onla dolu zaten ya... Hem dediğim ondan daha güzel. Daha estetik.
Bi Yamato değill...
Ben erkek olarak varsayıyorum şuan Yamato'yu aksi söylenene kadar da o şekilde ele almaya devam edicem. İlk önce takip ettiğimiz seri bir Japon ürünü. :D Bu tehlikeli bir olay. İkinci olarak hala kendine erkek diyen birine dibim düşmez ne yazık ki. :bilmem:
E o zaman ben hala normalim sorun yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık