Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Devrimcilerin Baltigodan kaçışı da Kuzan'a bağlanabilir aslında.
Aynen.Ben hatta o bölümde direkt olarak bunu düşünmüştüm.
CP0 gelince Devrimci Ordusunu görmüyorlar çünkü.Sadece Karasakal Korsanlarını görüyorlar onlar da yağmalıyorlarmış adayı.Devrimci Ordusu çoktan topuklamış yani anlaşılan.

Rocks'un olası tayfası:

Rocks D. Xebec
Newgate
Big Mom
Kaido
Shiki
Kaptan John
Weevil'ın sözde annesi
Shakky
Gümüş Balta
Ou Choku

Var mı ihtimal dahilinde olanlar başka?

Aynen.Ben hatta o bölümde direkt olarak bunu düşünmüştüm.
CP0 gelince Devrimci Ordusunu görmüyorlar çünkü.Sadece Karasakal Korsanlarını görüyorlar onlar da yağmalıyorlarmış adayı.Devrimci Ordusu çoktan topuklamış yani anlaşılan.
Teach çakaldır yalnız. Zaten tayfası Kuzan'a pek ısınmamıştı ve varlığını sorguluyordu. Duruma komple uyanmış olabilirler.

Kim yok edecekti ? Akainu görünce topukları kıçına vuran Teech mi ? Tescilli hükümet köpeği olduğu için denizcilerin dokunmadığı şenks mi ? Buggy daha büyük bir tehdit.
Şaka maka Denizcilerin eli daha güçlüydü orada. Shanks ve Teach zaten birbirlerine dalacaktı. Saka dediğimiz adam zeki birisi direkt olarak Shanks'ın karşısına çıkmazdı. Ayrıca daha Kizaru ve Aokiji var. Sağlam Garp ve Sengoku da vardı. En kötü Teachleri yok ederlerdi.

Şaka maka Denizcilerin eli daha güçlüydü orada. Shanks ve Teach zaten birbirlerine dalacaktı. Saka dediğimiz adam zeki birisi direkt olarak Shanks'ın karşısına çıkmazdı. Ayrıca daha Kizaru ve Aokiji var. Sağlam Garp ve Sengoku da vardı. En kötü Teachleri yok ederlerdi.
Ya Shanks'ın gerçek kimliğinden ötürü yada Sengoku'nun korkaklığından ötürü büyük fırsat kaçırdı Denizciler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık