Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Judge ve oğulları Oden'den çok daha sapık. Gerçek anlamda sapık.
Oden'deki Libido'nun %1' i yoktur ama ağır sapıklar.
Judge ve 3 oğlu, masada baygın yatan 2 çıplak kadın ve canavar diyip kaçan kadını hatırla.
Aileden yatkınlığı olduğu zaten kardeşlerinin Nami'ye sulanmasından belli de ben şeyi sordum işte Oden'in yetiştirme tarzıyla ne olurdu arşa falan çıkardı herhalde ondan sonrası ay Satürn falan....

O değil de kimse bahsetmedi doğru düzgün.Bende yazacaktım fırsat olmadı.

Kaido'nun öz be öz kızı Oden olmak kolay değil diyor.Bir Oden kolay yetişmiyor diyor yahu.:hoo: Düşmanın kızı söylüyor bunları.Kaido hakkaten gölgesinde kalmış.

Oden fanları bu fırsatı nasıl kaçırırsınız ? Çoktan bunun üzerinden yürümeniz propaganda yapmanız gerekiyordu neredesiniz ?

@Kuroro @Smoker @Roronoa Zoro
Bunu yanlış anlamışsın ama aynı panelde Luffy'nin de Oden sevgisini görüyoruz. Orası çok hoşuma gitti benim. :)

Aileden yatkınlığı olduğu zaten kardeşlerinin Nami'ye sulanmasından belli de ben şeyi sordum işte Oden'in yetiştirme tarzıyla ne olurdu arşa falan çıkardı herhalde ondan sonrası ay Satürn falan....
Bence Oden'in oğlu olsaydı deyim yerindeyse **salak gibi hatunların kölesi olacağına, libidosuyla hatunları kölesi ederdi. Acınası şekilde 'Karıı karıı yanıyoom' şeklinde dolaşmaz, her adada skordan skora koşardı.
Yani işin sonunda hiçbir şey elde edemeyen acınası bir kadın düşkünü olmak yerine kadınların arzuladığı çapkın bir delikanlı olurdu. Tam anlamıyla "yürüyen cinsellik" dedikleri şey olurdu.
He sen işin tehlike boyutuna değiniyorsan herkes kızlarını ve karılarını zindana kitlemek zorunda kalırlardı. Kutsal ejder misali hepsine çökmeye çalışırdı :D

Bence Oden'in oğlu olsaydı deyim yerindeyse **salak gibi hatunların kölesi olacağına, libidosuyla hatunları kölesi ederdi. Acınası şekilde 'Karıı karıı yanıyoom' şeklinde dolaşmaz, her adada skordan skora koşardı.
Yani işin sonunda hiçbir şey elde edemeyen acınası bir kadın düşkünü olmak yerine kadınların arzuladığı çapkın bir delikanlı olurdu. Tam anlamıyla "yürüyen cinsellik" dedikleri şey olurdu.
He sen işin tehlike boyutuna değiniyorsan herkes kızlarını ve karılarını zindana kitlemek zorunda kalırlardı. Kutsal ejder misali hepsine çökmeye çalışırdı :D
Bu da bakış açısı tabii.Ama ben bildiğimiz Sanji'den hiçbir farklılık olmayacak şekilde sordum soruyu kastım oydu yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık