Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Beyler Chapter 0 Cannon değil mi
Canon diye biliyorum ama üstünden bir çocuk ömrü kadar zaman geçti. Oda'nın hatırladığını bile sanmıyorum.

Sanji Pudding üzerinden Korsan Kral olacaktı işte Luffy'e boşa mı tekme attı ? Sen karakteri küçümsemeye devam et.:artiz: Çok sağlam planları vardı şeytana pabucunu ters giydirecek cinsten. :)
Ya aldı Pudding gibi özel karakteri dedi ben kral olurum. Zoro'dan çekindi sonra korkudan Pudding'i satışa getirdi. Sanji'nin her zaman kendini kurtaracak bir planı vardır.

Ooo Pudding'e bak sen....
Baya kilit bi karakter olma potansiyeline sahip.

Üye silindi 1004

Henüz okuyamıyordu sanırım? O gücü daha uyandırmadığını söylüyordu Linlin'e.
Evet daha açılmadı ama, muhtemelen bir noktada açılıp Luffy için müthiş bir tehdit oluşturacak diye tahmin ediyorum. Foreshadowing sever Oda bey malum.

Canon diye biliyorum ama üstünden bir çocuk ömrü kadar zaman geçti. Oda'nın hatırladığını bile sanmıyorum.

Ya aldı Pudding gibi özel karakteri dedi ben kral olurum. Zoro'dan çekindi sonra korkudan Pudding'i satışa getirdi. Sanji'nin her zaman kendini kurtaracak bir planı vardır.

Baya kilit bi karakter olma potansiyeline sahip.
Karasakal'ın Luffy'lerle rekabet edebilmesi için böyle bir şeye ihtiyaçları var zaten. Yoksa isterse 5 kat güçlü olsun Luffy'den kitabeyi okuyamıyorsan kazanamazsın.

Üye silindi 1004

Karasakal'ın Luffy'lerle rekabet edebilmesi için böyle bir şeye ihtiyaçları var zaten. Yoksa isterse 5 kat güçlü olsun Luffy'den kitabeyi okuyamıyorsan kazanamazsın.
Asıl önemli olan üç kişi var diyebiliriz okuyan. Robin zaten banko bizim. Momo ve Pudding'in sonu ne olacak merak ediyorum. Orochi gidip Momo'yu denizcilere satsa ilginç olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık