Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu aldı WB'nin kafasının yarısını.

@Millennium Wizard

Jack, Ashura'ya karşı açık veren biri. Katakuri'ye de o açığı her türlü verir, vermezse bile Katakuri açık bulur. Jack'in Luffy gibi çevik ve atik olamayacağı da bariz. Jack şiş kebap olur Kata karşısında. Direnç bile sağlayamaz.
Akainu kim Kata kim, en fazla kalk Jack yoruldun mu kalkamıyor musun diye sorar :oleyo2:

Akainu kim Kata kim, en fazla kalk Jack yoruldun mu kalkamıyor musun diye sorar :oleyo2:
Bütün mesele Katakuri üzerinde yarattığı etki. Luffy gibi etkileyemediği sürece, en fazla "Öldürme beni" diye yalvarırken görürüz. Yoksa zaten Katakuri dünden razı yendiği adamları salmaya.

Ben de Kata'da öyle bir cevher yok anca laf yapar anamı kim dövecek diye gezer diyorum işte :hıh:
Luffy'den etkilendiği gibi etkilenmeyecek olduğu için o iş yalan olur. Sonuçta Luffy'nin hikayesi. Katakuri yarar geçer. Kafayı alır. Luffy'nin midesinin bir kısmını alan Jack'in kafayı alır.

Kafayı alır. Luffy'nin midesinin bir kısmını alan Jack'in kafayı alır.
Diye düşünmek zorunda kalıyorsun. Psikolojik bunlar Luffy fanlığını bırakınca böyle düşünmezsin.Normal halinde bile ağzı korumalı zoan formunda da eşek değilse hortumla karşılasın yada o dişlerle.1 milyarlık adamı öldürmenin bu kadar kolay olduğunu düşünmüyorsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık