Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy de geleceğin Korsanlar Kralı. Gerçi böyle böyle kral olunuyorum sanırım. Roger da millete yalvarıyordu :D :D
Dediğin gibi "Geleceğin", şimdi değil. O mantıkla bir yere varamayız. Geleceğin KK sağ kolu ulu orta yerde bayılıyor desem doğru olmayacağı gibi...:D

Roger, pe...venklerin elinden adam kurtarmak için yalvarıyordu. Ortalık malına dönen adam için bu kadar yalvarması normal.:a:

Ben Zoro Kral değil demedim ki? :D
Bak attın da aklıma geldi ne gömüyorlardı ama Zoro’yu şu sahneden dolayı. İşte Oda’nın adaleti sen git aynısını KK’ye de çiz ilahi odaaa :D
Aynı şey değil ama onlar güç için yalvarmıyorlar. Zoro'nun burada gömülmesi normal mesela Zoro Rayleigh'e bu şekilde yapsa kimse gömmezdi. Fakat geçmek istediğin adam karşısında böyle yapınca resmen "Gömün ulan beni" dedi. :D

Dediğin gibi "Geleceğin", şimdi değil. O mantıkla bir yere varamayız. Geleceğin KK sağ kolu ulu orta yerde bayılıyor desem doğru olmayacağı gibi...:D

Roger, pe...venklerin elinden adam kurtarmak için yalvarıyordu. Ortalık malına dönen adam için bu kadar yalvarması normal.:a:

:ehe:
Aynı şey değil ama onlar güç için yalvarmıyorlar. Zoro'nun burada gömülmesi normal mesela Zoro Rayleigh'e bu şekilde yapsa kimse gömmezdi. Fakat geçmek istediğin adam karşısında böyle yapınca resmen "Gömün ulan beni" dedi. :D
Nasıl aynı şey değil? Adam yanına Odeni alarak KK oldu. Yalvarmanın nedeni olmaz. İkisi de bunu bir amaç uğruna yapıyor. Mesela Luffy balık adam adasında posta koyduğu kadına “Anacığım itme ölürüz” diyor. Zoro’yu gömeceksen hepsini gömeceksin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık