Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de Garp başkanın işi de zor. Herif emekli olmasa üç neslinde en bela korsanı ile savaşmış olacaktı.
Xebec
Roger
Marshall D. Teach

Onu da geçtim oğlu devrimci lideri, torunu geleceğin korsan kralı.

Garp resmen serinin kök ağacı. Her dalı bir yere deyiyor.
Bu adamın oğlu apayrı ayrı bir dünya apayrı bir gizem,nedir,necidir,kime benzer,ne kadar güçlüdür babası ile ilişkisi nasıldır hiç bilinmez.

Ben yürüdüğünüz yolu değil taktiğinizi benzettim zaten :D Ayrıca sen değil misin filmlere bakıp Sabo vs Lucci göndermesi yapan :D
Lucci olayının manga temeli olduğu için söyledim.Durduk yere filmde gördüm diye değil.Adam Cp0 lideri yani boru değil.Sabo boşuna kaçmıyor.Sabo her gördüğü adamdan yada uyduruk her örgütten kaçar diyorsan o daha vahim olur. :)

Adada 2 amiral varken, işini bitirmişken kalmalıydı haklısın sen de.
Amiralle ilgisi yok bu olayın.Uyarmıştı Dragon bile.Amiraller direk devrimci hedef almıyorlar çok da tın mesela Fuji için.Ama Cp elemanlarının derdi kutsallara karşı çıkıp örgütlenenler.Adamların derdi devrimciler odaklandıkları şey bu.Yoksa üssü bulduk diye koşa koşa gidip karasakal tayfasıyla karşılaşmazlar.Hiçbir amiral denizci koşmamış onlar gibi o mekana.

Üye silindi 1004

Bu gözler bugün daha izlemediğimiz filmin karakterine fan olanları gördü :fool:

Amiralle ilgisi yok bu olayın.Uyarmıştı Dragon bile.Amiraller direk devrimci hedef almıyorlar çok da tın mesela Fuji için.Ama Cp elemanlarının derdi kutsallara karşı çıkıp örgütlenenler.Adamların derdi devrimciler odaklandıkları şey bu.Yoksa üssü bulduk diye koşa koşa gidip karasakal tayfasıyla karşılaşmazlar.Hiçbir amiral denizci koşmamış onlar gibi o mekana.
Amiral devrimci tınlamıyor mu dşlsjfdşsjfşlsdjf

Adam karşısında Wb tayfası varken tek düşündüğü Dragondu. Ağzından düşürmedi ''Dragon musko'' lafını.

Cp0 lideri Lucci olmasını da filler olarak görüyorum. Spandamin da üye olmasını Cp0'a

Lucci her ne kadar Cp9da en iyi olsa da bir anda liderliğe yukselmemeli. 9'da bile lider değilken hem de

Cp0'daki lider daha farklı ve daha güçlü olsa daha iyi olur.

Spandam buraya üye ise pek ciddiye alınacak grup profili cizmiyor. Cp9'dan farkı kalmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık