Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeter la bu kadar ışınlanma.
Kizaru ışınlanıyor, Law istediğini ışınlıyor, logialar bir anda istedikleri yere gidebiliyor.
Yeter yani.
Ya Roo'da ya da Beckman'da çıkacak bence.

Yanarlı dönerli :flaugh:

B. Haki, mermi hızını artırabilme ve yönlendirebilme :cool:
Beckman geleceği görüyor da olabilir.Meyvesi olduğunu düşünüyorum ben ama meyvesiz çıkarsa geleceği görme şart gibi kendisi için.

MF olması lazım.
:good:

Beckman geleceği görüyor da olabilir.Meyvesi olduğunu düşünüyorum ben ama meyvesiz çıkarsa geleceği görme şart gibi kendisi için.
Beckmann'da da 3 tip haki çıkacak ama gözlem ve silahlanma daha baskın çıkacak. Geleceği görme bir nebze olacak bence de. Kata kadar olmasa da. O yüzden bu adam çok tehlikeli çıkacak. Kizaru'ya yaptığı tehditin altını gerçekten doldurabilir mangaka.

:good:

Beckmann'da da 3 tip haki çıkacak ama gözlem ve silahlanma daha baskın çıkacak. Geleceği görme bir nebze olacak bence de. Kata kadar olmasa da. O yüzden bu adam çok tehlikeli çıkacak. Kizaru'ya yaptığı tehditin altını gerçekten doldurabilir mangaka.
Shanksın tayfasından birisinde ileri düzey K. Haki çıkarsa ben bunu Yasopp'tan bekliyorum. Backmann bana daha çok B. Haki konusunda uzmanmış gibi geliyor.

Usopp'un babası Yasopp diyorsun. Olabilir. Hatta keskin nişancı mantığıyla düşünürsek mantıklı.
Shanks'ın asıl sınırları aştığı nokta H. Haki olur ama diğer Hakilerde ve hız ile fiziksel güç konusunda da çok iyi seviyede çıkacaktır.
K. Haki konusunda Yasopp, B. Haki konusunda Backman, hız ve fiziksel güç konusunda ise Lucky Roo önde çıkacak bence. Kendi alanlarında neredeyse Shanks kadar iyi olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık