Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciddi söylüyorum Katakuri'nin ve Gear 4 Luffy'nin 1 vuruşla uzaydaki başka bir gezegene uçuracağı cp9 Rob Lucci, Croco'yu adanın dışına fırlatır sulu elleriyle,tekmesiyle vs.

Kaido tartışılıyor birde burada çok garip.

Kaldıki en üstte yazdığım paragraf çok iyimser bir yaklaşım, Alabasta Luffy'e yenilmiş çöpten bahsediyoruz şurada yahu, ciddi ciddi Kaido tek atamaz deniyor.
Sen diyordun ya Croco'yu yenen Luffy sonra gitti Lucci'den tek yedi bacalara doğru uçuruldu diye.

Seni uçurdum ezik diye Lucci de diyor dövüşürken.Orada Luffy'nin savunması kabaca şu şekilde :

Luffy : O zaman karnım açtı.Şimdi et yedim.

:D Böyle bir seri okuyoruz işte o yüzden tutarlılık kelimeleri beni güldürüyor one piece konusunda.

Sen diyordun ya Croco'yu yenen Luffy sonra gitti Lucci'den tek yedi bacalara doğru uçuruldu diye.

Seni uçurdum ezik diye Lucci de diyor dövüşürken.Orada Luffy'nin savunması kabaca şu şekilde :

:D Böyle bir seri okuyoruz işte o yüzden tutarlılık kelimeleri beni güldürüyor one piece konusunda.

Cidden zayıf olabilir o an.

Sonrasında yemek yiyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık