Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'nun Luffy'e ileteceği mesaj ne olabilir?

Kritik bir bilgi olsa gerek, belki de savaşın seyrini değiştirebilecek bir şey de olabilir. Pek bi tahmin yürütülemiyor ama Neko'nun haala Wano'ya gelmemiş olması düşündürüyor, önemli bir bilgi ya da destekle Wano'da gelebilir Kedi.
Teach'in canına okuyalım.

Sen sıradan bir atakla da ineceğini mi iddia ediyorsun şuan ?
Hayır sıradan bir atakla iner demedim hatta başka saldırı ile de kesin iner demiyorum bunu bilemeyiz. Söylediğim King Kong ile kesin bir şekilde indireceğini bildiğiydi ki bunu da kanıtlıyor zaten.:D

@Millennium Wizard

Seni tahrik etmeye çalışmadım Emre. Dalga geçmiyorum. Katakuri Cracker'den de klasman farkı ile önde bu bir gerçek. Doflamingo da bence Katakuri ile aynı ligin adamı değil. Bunun neresi dalga geçmek oluyor?

Bu arada Kkg attığını bir kez görüyoruz demişsin oradan bir sonuca varmaya çalışmışsın yani ben pek açıklığa kavuşan bir şey göremiyorum.. Kaido'ya bir kez bu atağı vurmakla öyle ciddi bir sonuç elde edemez. Bana o atak Kaido üzerinde sıradanlaşacak gibi geldi. Bence Luffy'nin ne kadar güçlendiğini göstermek için King Kong'u yaptıktan sonra bile diri olmasıyla daha fazlasını da yapabileceğinin mesajını vermek istedi Oda. Hatta yine orada tekniği tam anlamıyla bile kullanmadığını belirten 'çok güç ' kullanıyorsun ifadesini de yerleştirdi. Sonraki gün ki idmanında Luffy düz yumruklarla ağaç gövdesi patlatır ve Luffy'e sadece bekle Kaido diye başka bir laf daha söyletir. Bana göre aşama aşama her geçen gün ile birlikte hem güçlendiğini hem de teknikte kusursuzlaşmaya doğru gittiğini anlatmaya çalışmış.:D

Bunda ısrar ediyorum ya g4 ile çok kolay bir şekilde Komutan yenecek ya da g4 kullanmadan Komutan indirecek. Luffy bunu deneyebilir. Sen ne diyorsun?

O kadar absürt bir yorumlama ki bu yaptığına inanamadım. Katakuri'ye bunu denememe sebebi Katakuri'nin güçsüz olması değil, Katakuri'nin bu saldırıları hiç ama hiç yemeyecek olması. Katakuri'ye tutturabilse bunlarla girerdi, hatta Snake-man'a girmeden önce Boundman'le girdi, baktı olmuyo Snake-man'a döndü. Şu an çok pis algı yapıyorsun başka bir şey değil.
Boundman ile kong gun vurdu ya sakinliğini kaybettiği zaman.Onu yaptığında bile söyledi yenilmez olduğunu sanmıştım ama değilsin diye.Çünkü logialara karşı işe yarayan haki sana karşı işe yaramıyordu dedi.Yani koca ananın güneşi gibi sanmış Luffy.Hakiyle vursa bile işe yaramıyor sanmış Katakuri'ye.Gelecek görme olayını çözene kadar.Yani fiziki bir yenilmezlikten bahsetmedi Luffy.Vurabildiğinde kong gun gayet uçurdu.Kendisinden güçlü olduğunu düşünse yahut gerçekten öyle olsa bam güm kkg ile girerdi gayet.Şu an Kaido karşısında nasıl King Kong gun yapıştıracağının provasını yapıyor.Çünkü Kaido ondan net daha güçlü.Katakuri'de böyle olsaydı hiç kong gun ile uğraşmazdı.Bahsettiğim şey bu.Hıza ihtiyaç duyması Snakeman falan değil.İlk vurmaya başladığı an king kong gun gibi tekniğe ihtiyaç duymaması.Adamın üst limiti bu sonuç olarak ve kullanmıyor.Sonrasında da Katakuri sayesinde geleceği görmeyi öğrenmeye çalışıyor.Ardından da seninle işim bitti diyebiliyor Katakuri'ye.

@Alpamis

G4 ile daha rahat komutan alacağı kesin tabii tekleme olmayacaktır.Ancak g4 kullanmadan 4.tümen indirebilir taş çatlasa.Ötesini indiremez o kadar da değil.Onu yapabilmesi için net yonko seviyesi olması gerekiyor bana göre.

O da şu an mümkün değil.Kaido'yu indirirken önemli rol oynasa dahi.Biliyorsunuz Luffy indirdiği her bossun seviyesine çıkamıyor anında bunu yapması zaman alıyor.

Yahu Katakuri Luffy'den fiziksel anlamda hiçbir zaman güçlü olmadı ki zaten,Katakuri totalde daha güçlüydü.Queen,Jozu,Roo gibi adamlar da Katakuri'den fiziksel olarak güçlüdür ama dokunamadıktan sonra bunun bir anlamı yok.Marco'da öyle King fiziksel olarak Marco'dan daha bile güçlü çıkabilir ama yenemez çünkün Marco'nun olayı sadece fiziksel güç değil.Fiziksel güç her şey demek olsa Jozu>>Marco,Queen>>King olurdu.Diğer faktörlerde en az fiziksel güç kadar önemli

Boundman ile kong gun vurdu ya sakinliğini kaybettiği zaman.Onu yaptığında bile söyledi yenilmez olduğunu sanmıştım ama değilsin diye.Çünkü logialara karşı işe yarayan haki sana karşı işe yaramıyordu dedi.Yani koca ananın güneşi gibi sanmış Luffy.Hakiyle vursa bile işe yaramıyor sanmış Katakuri'ye.Gelecek görme olayını çözene kadar.Yani fiziki bir yenilmezlikten bahsetmedi Luffy.Vurabildiğinde kong gun gayet uçurdu.Kendisinden güçlü olduğunu düşünse yahut gerçekten öyle olsa bam güm kkg ile girerdi gayet.Şu an Kaido karşısında nasıl King Kong gun yapıştıracağının provasını yapıyor.Çünkü Kaido ondan net daha güçlü.Katakuri'de böyle olsaydı hiç kong gun ile uğraşmazdı.Bahsettiğim şey bu.Hıza ihtiyaç duyması Snakeman falan değil.İlk vurmaya başladığı an king kong gun gibi tekniğe ihtiyaç duymaması.Adamın üst limiti bu sonuç olarak ve kullanmıyor.Sonrasında da Katakuri sayesinde geleceği görmeyi öğrenmeye çalışıyor.Ardından da seninle işim bitti diyebiliyor Katakuri'ye.

@Alpamis

G4 ile daha rahat komutan alacağı kesin tabii tekleme olmayacaktır.Ancak g4 kullanmadan 4.tümen indirebilir taş çatlasa.Ötesini indiremez o kadar da değil.Onu yapabilmesi için net yonko seviyesi olması gerekiyor bana göre.

O da şu an mümkün değil.Kaido'yu indirirken önemli rol oynasa dahi.Biliyorsunuz Luffy indirdiği her bossun seviyesine çıkamıyor anında bunu yapması zaman alıyor.
Vallahi hiç tartışmaya bile girmeyeceğim, Katakuri'ye Bondman'le vurmasının sebebinin Katakuri'nin dikkatinin dağılmış olduğu gerçeği açıkça ortada, kendisi diyor. Sonra hızına ayak uyduramıyor. Katakuri'yi indirmek için Bondman yetseydi ona girerdi lakin girmedi. Sen buradan bak Dof'a Bondman açtı, Katakuri'ye gerek bile görmediye çekmeye çalışıyorsun ama samimiyetten yoksun bir tartışma olduğu için bu topa girmeyeceğim.

Vallahi hiç tartışmaya bile girmeyeceğim, Katakuri'ye Bondman'le vurmasının sebebinin Katakuri'nin dikkatinin dağılmış olduğu gerçeği açıkça ortada, kendisi diyor. Sonra hızına ayak uyduramıyor. Katakuri'yi indirmek için Bondman yetseydi ona girerdi lakin girmedi. Sen buradan bak Dof'a Bondman açtı, Katakuri'ye gerek bile görmediye çekmeye çalışıyorsun ama samimiyetten yoksun bir tartışma olduğu için bu topa girmeyeceğim.
Hızına ayak uyduramama meselesi derken olay şu.Adamın vücudunda boşluk bırakıp saldırıyı savuşturmasını engellemek için hızlı teknikler lazımdı o yüzden boundman buna uygun değildi.Güçlüydü yeterince ama uygun değildi.Uygun olan Snakeman moduydu.

Benim anlatmak istediğim şey Luffy'nin Katakuri'yi kendinden güçlü görmediğidir.En başta boundman ile vurmaya çalıştı vuramadı hatırlarsınız.Orada geleceği görüp saldırıları savuşturabileceğini bilmiyordu.Her normal rakip gibi dokunabileceğini sanıyordu g4 ile en başta.

Bu adam dövüşün başlarında g3 saldırısının aynısının büyüğünü yedi g2 saldırısının aynısını yedi ve üstün gelemedi.Ancak Katakuri'nin kendinden güçlü bir rakip olduğunu da düşünmedi.Öyle düşünmüş olsa direk king kong gun ile saldırıya geçer sonra da neden vuramadığına neden içinden geçtiğine şok olduğuyla kalırdı.Anlatmak istediğim bu.

Kaido'nun kendisinden net şekilde daha güçlü olduğunu görmüş.O sebeple ikinci karşılaşmada kkg üzerinden dövüşmeyi düşünüyor.Yani en güçlü g4 tekniğiyle.Ve tabii şu an power up almış haliyle.Bu niyetle o şekilde antrenmanlar yapıyor.En üst limitini ortaya koymadan Kaido karşısında kazanamayacağının farkında çünkü.Kendinden güçlü olan her rakibe yapması gerektiği gibi.

Hızına ayak uyduramama meselesi derken olay şu.Adamın vücudunda boşluk bırakıp saldırıyı savuşturmasını engellemek için hızlı teknikler lazımdı o yüzden boundman buna uygun değildi.Güçlüydü yeterince ama uygun değildi.Uygun olan Snakeman moduydu.

Benim anlatmak istediğim şey Luffy'nin Katakuri'yi kendinden güçlü görmediğidir.En başta boundman ile vurmaya çalıştı vuramadı hatırlarsınız.Orada geleceği görüp saldırıları savuşturabileceğini bilmiyordu.Her normal rakip gibi dokunabileceğini sanıyordu g4 ile en başta.

Bu adam dövüşün başlarında g3 saldırısının aynısının büyüğünü yedi g2 saldırısının aynısını yedi ve üstün gelemedi.Ancak Katakuri'nin kendinden güçlü bir rakip olduğunu da düşünmedi.Öyle düşünmüş olsa direk king kong gun ile saldırıya geçer sonra da neden vuramadığına neden içinden geçtiğine şok olduğuyla kalırdı.Anlatmak istediğim bu.

Kaido'nun kendisinden net şekilde daha güçlü olduğunu görmüş.O sebeple ikinci karşılaşmada kkg üzerinden dövüşmeyi düşünüyor.Yani en güçlü g4 tekniğiyle.Ve tabii şu an power up almış haliyle.Bu niyetle o şekilde antrenmanlar yapıyor.En üst limitini ortaya koymadan Kaido karşısında kazanamayacağının farkında çünkü.Kendinden güçlü olan her rakibe yapması gerektiği gibi.
KKG öyle boşa sallayacağı bir saldırı değil, çok fazla enerji yiyor, belki şu anda hakisi ve iradesi o zamana göre gelişmiştir lakin o zamanki durum öyle değildi.

Alın size güzel bir one piece videosu

Artık nostalji mi dersiniz, vintage mı dersiniz, yad mı dersiniz size kalmış. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık