Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sana bunları yazıyorum ki sen okumuyorsun heralde daha bir saat önce yazdım.

Adamlar tartışma yaratacak bilgiler veriyorlar haliyle orada tartışma yaratacak şekilde işi dallandırmaları çok normal ama bu gelen bilgi yani önce ve sonra en güçlü insan olması tamamen WB'nin faydasına bir şey. Zaten bu adamların elindeki bilgiler de kısıtlı.

Bak bir kaç saat önceki tartışmada da aynı şeyi yazdım sana, senin gibi işime gelmeyen yerlerde soruları cevaplamamazlık yapmıyorum xD

İşin özeti tartışmaya açık bir metin koymuşlar mı ortaya koymuşlar ama WB'nin tamamen faydasına bir bilgi çünkü önce ve sonra da en güçlü olarak geçiyor, bu mangada açıklandığında çok daha net olacak o zaman tekrar görüşeceğiz :bilmem:

Senle tartışırken yazdıklarımı okumuyorsun galiba, ha bu arada hangi kafayla CC vs Luffy ile Sanji, Zoro'nun pusuda bayılmalarını eşit görüyorsun bir anlat bakayım :gamyon:
Yorum yok. Bak yine kendi kendine komplo teorileri yazmışsın. İşi dallandırdıkları kısım tam olarak WB'nin neden ünvanı aldığı kısmı anlattıklarında oluyor. Metnin bir kısmı doğru bir kısmı yalan. Bu aynı yerel seçimlerdeki karara benziyor. Bir zarftan çıkan 4 pusuladan biri yanlış diğer 3'ü doğru.:D

Bak yine kaçınıyorsun yine kaçınıyorsun. Sen şuraya başka hiçbir yorum atmadan direk olarak kaynak olarak gösterdiğin Vivre Card bilgisinde ne yazıyor onu yaz bana. Sonra orda ne demek istenmiş onu tartışalım.

Katılıyorum, bu işler sadece irade olsa neyse. Ace bence malın önde gideniydi, bu yüzden ergen bir şekildede öldü.

Beyazsakal o kadar önüne yol açmış, git '' Güçlen gel intikamını al ''. Çöp bir şekilde dayılık yaptı çöp bir şekilde öldü gitti.
Buyuk sözu dinlemesse olacağı buydu. Oyaji ve Marco "tehlikeli Ace, yapma etme" " Icimden bir his kotu bir sey olacak " diyorlar ama bizim Hiken No Ace aklına uygun olanı yapıyor.

Yorum yok. Bak yine kendi kendine komplo teorileri yazmışsın. İşi dallandırdıkları kısım tam olarak WB'nin neden ünvanı aldığı kısmı anlattıklarında oluyor. Metnin bir kısmı doğru bir kısmı yalan. Bu aynı yerel seçimlerdeki karara benziyor. Bir zarftan çıkan 4 pusuladan biri yanlış diğer 3'ü doğru.:D

Bak yine kaçınıyorsun yine kaçınıyorsun. Sen şuraya başka hiçbir yorum atmadan direk olarak kaynak olarak gösterdiğin Vivre Card bilgisinde ne yazıyor onu yaz bana. Sonra orda ne demek istenmiş onu tartışalım.
Ben sana işin muhakkak olmadığını söylemeye çalışıyorum ama o ünvanın o zaman bile verilmesi WB'nin faydasınadır diyorum sen gene hikaye yazıyorsun :gamyon:

Bak tekrar edeyim, WB'ye en güçlü ünvanını o zaman vermeleri onun için bir artıdır. İşin muhakkaklığını tartışma yaratacak şekilde almış olmaları bunun WB için faydalı olduğu gerçeğini değiştirmez. Üstelik ünvanı verme şekilleri kesin değil bunlar anca mangada açıklanacak şeyler.

Gene anlamadın heralde tekrar yazayım mı :oleyo2:

Ben sana işin muhakkak olmadığını söylemeye çalışıyorum ama o ünvanın o zaman bile verilmesi WB'nin faydasınadır diyorum sen gene hikaye yazıyorsun :gamyon:

Bak tekrar edeyim, WB'ye en güçlü ünvanını o zaman vermeleri onun için bir artıdır. İşin muhakkaklığını tartışma yaratacak şekilde almış olmaları bunun WB için faydalı olduğu gerçeğini değiştirmez. Üstelik ünvanı verme şekilleri kesin değil bunlar anca mangada açıklanacak şeyler.

Gene anlamadın heralde tekrar yazayım mı :oleyo2:
Nasıl verildiğinin açıklanması WB adına tozdur bence. Çünkü açıklamada doğrudan sahip olduğu meyve yeteneğine ima var. Üstüne üstlük orda ünvanın güç seviyesine kesin kez bir imada bulunmadığı şeklinde de uyarıda bulunulmuş. Daha ne olabilir? :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık