Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bepo'ya ayıcığım ayıcığım diye yapışıyordun ne zamandır, nasıl da satıverdi ayıyı 2 saniyede. Korkulur senden :d
Onların kendi aralarında ki sadakat tartışılmaz da göz var nizam var. Law'a bak tayfaya bak. Oda resmen minkler güçlüdür derken Bepo ile ters yapıyor. :oleyo2:

Mangada o sahne var mı bilmiyorum ama Pasificta karşısında ölü taklidi yapan bir Bepo'dan anında bir mink tarafından nakavt olan Jean'dan böyle karakterlerin bulunduğu tayfadan gerçekten bir beklenti olabilir mi? :(

Gelecekse ayı ile birlikte gelsin. Jinbei de geri dönsün adasına. Law zaten Luffy ve Zoro ile yakın, Bepo da Chopper ile yakınlaşır. :D
Bepo için üzülürsem bir tek sürekli üzgünüm dediği halleri var ya bir daha onu göremeyecek olmaya üzülürüm.

Düşünsene düşmana geçirse bir tekme. Düşman: Çok acıttın Bepo: Üzgünüm. :oleyo2:

Tsuru'yu ilk başta tek başına kurtardı :D Kiki'yu da kurtardı. Sumocu Zoro yüzünden kaçmadı mı? :D Bizim bildiğimiz Luffy ne olursa olsun, Kaido'nun altında çalışmazdı. Çalışmak zorunda kaldı diyorsan Zoro'nun kaybolmasına da bir şey diyemezsin. Adamın elinde değil sonuçta. Bu süreç boyunca adamın peşinde bir sürü adam göndermişler zaten. Mangadaki konuşmasından ve Vivre Kart bilgisinden bunu anlıyoruz.

Luffy nasıl Kaido'yu yenmek için güçleniyor diyorsan Zoro için de bitmiş bir şey yok şu an. Adam sadece acele etmeme gerek yok dedi. Keşke o da esir düşseydi de şansına Hyogo gibi birisiyle karşılaşıp geliştirseydi kendisini.

Dediğim gibi takılmak için yazdım, çok ciddi değildim yazdıklarımda :D
Ben de Tsuru'yu Hawkins'ten falan kurtardı diye düşündün zannettim. Sen öncesindeki olayı diyormuşsun.:) Kiku'yu mu kurtardı? Zoro olmasa Sumocu alacak kızı yani? Şu her şeyi Zoro'ya maal etmek...

Kayboldu da sonrasında ne yaptı? Tayfayı aradı mı, geri döneyim diye uğraştı mı? Bunları yapacağına tayfa kayboldu diye onları suçladı. Olay sadece kaybolmak değil anlayacağın. Sonrasında gösterdiği hareketler. Luffy de bunu görüyoruz işte. Yakalandı, kaçmak için arayışa girdi.

Eee kardeş, Zoro da Kaido ortalığa çıkınca dalsaydı onun da olurdu. Hem Kaido ortalığa çıkınca ortalıktan kaybol, hem de bedavaya gelişme iste. Luffy, Kaido'dan tek yerken nerdeydi Zoro efendi? Bak Zoro da Kamazo'dan tek yedi, o tek yemenin karşılığı da güzel bir hanımefendi oldu Zoro'ya. O şans da kimsede yok. :)

Onların kendi aralarında ki sadakat tartışılmaz da göz var nizam var. Law'a bak tayfaya bak. Oda resmen minkler güçlüdür derken Bepo ile ters yapıyor. :oleyo2:

Mangada o sahne var mı bilmiyorum ama Pasificta karşısında ölü taklidi yapan bir Bepo'dan anında bir mink tarafından nakavt olan Jean'dan böyle karakterlerin bulunduğu tayfadan gerçekten bir beklenti olabilir mi? :(

Bepo için üzülürsem bir tek sürekli üzgünüm dediği halleri var ya bir daha onu göremeyecek olmaya üzülürüm.

Düşünsene düşmana geçirse bir tekme. Düşman: Çok acıttın Bepo: Üzgünüm. :oleyo2:
Adamda lider kişiliği yok, toplaya toplaya bunları toplamış napacaksın? Hayvanat bahçesinde daha basiretli hayvanlar çıkar, en azından çoluk çocuk güldürür.

Adamda lider kişiliği yok, toplaya toplaya bunları toplamış napacaksın? Hayvanat bahçesinde daha basiretli hayvanlar çıkar, en azından çoluk çocuk güldürür.
Law isteyerek toplamadı ki zaten hikayesini okuduysan oradan bilirsin. Hep dışlanmış kişileri gördükçe yardım etmiş. Yardım ettikleri de takılmış peşlerine. Law yardım kurumu gibi. :oleyo2:

Law isteyerek toplamadı ki zaten hikayesini okuduysan oradan bilirsin. Hep dışlanmış kişileri gördükçe yardım etmiş. Yardım ettikleri de takılmış peşlerine. Law yardım kurumu gibi. :oleyo2:
Law'dan çok hazzetmesem de tayfaya gelse ıh demem, Sanji'den iyidir en azından. Bizim tayfa UN'den çok yardım etmiştir dünyaya hem, jargonuna uyar :D

Ben de Tsuru'yu Hawkins'ten falan kurtardı diye düşündün zannettim. Sen öncesindeki olayı diyormuşsun.:) Kiku'yu mu kurtardı? Zoro olmasa Sumocu alacak kızı yani? Şu her şeyi Zoro'ya maal etmek...

Kayboldu da sonrasında ne yaptı? Tayfayı aradı mı, geri döneyim diye uğraştı mı? Bunları yapacağına tayfa kayboldu diye onları suçladı. Olay sadece kaybolmak değil anlayacağın. Sonrasında gösterdiği hareketler. Luffy de bunu görüyoruz işte. Yakalandı, kaçmak için arayışa girdi.

Eee kardeş, Zoro da Kaido ortalığa çıkınca dalsaydı onun da olurdu. Hem Kaido ortalığa çıkınca ortalıktan kaybol, hem de bedavaya gelişme iste. Luffy, Kaido'dan tek yerken nerdeydi Zoro efendi? Bak Zoro da Kamazo'dan tek yedi, o tek yemenin karşılığı da güzel bir hanım efendi oldu Zoro'ya. O şans da kimsede yok.
Her şeyi Zoro'ya maal etme durumu yok, olan durumdan bahsediyorum. Sumocu ne dedi?

Yahu sana diyorum ki takılmak için yazdım hala yazıyorsun. :D Yanlış anladın galiba.

Devam edecek isek; Zoro tayfayı aramadı diyorsun bu bilgi nerede geçti? Ben de o zaman şey mi desem ''Kid kaçtı, Luffy ise hapishanede durmayı seçti'' oldu mu? Ayrıca kelepçeleri çıkardıkları anda G4 açıp anında kaçabilirdi :D Neden kaçmadı? :D Seksist bir benzetme olmasa şu an Luffy için güzel bir benzetme yapabilirdim. :D Neyse, dediğim gibi benim suçladığım bir taraf yok. İstediğin kadar Zoro'nun yanlışları olduğunu düşünebilirsin. Karakterleri güzel yapan bu yanlışları.

Diğer yanda ise tayfama katılmazsan sana yardım etmem diyen Luffy :D

Law'dan çok hazzetmesem de tayfaya gelse ıh demem, Sanji'den iyidir en azından. Bizim tayfa UN'den çok yardım etmiştir dünyaya hem, jargonuna uyar :D
Kesin akıbeti belli olana kadar benim böyle bir düşüncem/analizim var. Tabi yaptığım analiz ve düşüncelerde Oda ile aynı kapıya çıkar mıyız? Wano sonu görürüz artık. Tayfa üyelerinde bulunan ortak özelliklerinde hiç bir eksiği yok. :oleyo2:

Oden bile bir süre Roger emri altına girmiş. En azından emellerine ulaşmak için Law'ın Sunny Go ile gideceğini kesin görmek istiyorum. :oleyo2:

Diğer yanda ise tayfama katılmazsan sana yardım etmem diyen Luffy :D
Luffy'nin ettiği lafı yuttuğu bir sahnesi var mı? Bir şey deyipte unuttuğu falan. Eğer yoksa nakamam diye sahiplenmiş. Ben bitti demeden bu ilişki bitmez demiş. Luffy'nin bu konuda ki tutumu çok önemli. Eğer isterse olay bitmiştir. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık