Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa öldürme amaçlı dalarsa işler değişebilir, ama çok kalabalık minkler ve savaşçı bir ırk.

Jinbei, Luffy, Zoro , Sanji bu dörtlüyü zapt etmeleri kolay olmaz. Onun dışında savaşçı bir ırk, ama Inu ve Neko'yu Jinbei ve Luffy aradan çıkarır diğerlerine yardıma giderse tayfa alabilir.
Zouda luffy inu ile yakınlaştı. Zoro ise neko ile didişip durdu lanet kedi falan deyip çemkiriyordu. Eğer bir dövüş olursa luffy inu, Zoro neko dövüşü olur. Yüksek zorlukta bizimkiler kazanır. Ama başka da dövüşe giremezler. Sağlam neko ve inu Jack seviyesi.

Diğer tayfalardan Ziyade KK tayfasının farkı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta diğer sağ kollar Ray gibi efsane ya da Kral unvanı almamış mesela. Wb'nin ya da Shiki'nin efsane/Kral diye adamları yok. Ama dediğin gibi herkesin nedenleri var ileri de göreceğiz :D
Bence Ray, Rogar neyse 1-2 tık altı. Luffy ve Zoro'da aynı. Luffy'nin zirve hali neyse Zoro ondan 1-2 tık altta olacak. O yüzden Luffy'e birikim yapın bence:flaugh:

Tam olarak gösterilmemiş olabilir orda deniz taşından yapılmış çiviyi cıkarıp room'a alıp shambles yapmış olabilir.
Ama kovalamaları gerekmez mi?
Eliyle hızlı bir şekilde çiviyi çıkarttıysa shambles ile baya uzaklaşmıştır zaten. Law'ın tek başına bulunduğu yerde sesler gelen baloncuklar var. Muhtemelen arıyorlar ama bulamıyorlar.

Aynı adam tayfası ve müttefikleri için seçim yapmak zorunda kaldığında müttefiklerine yöneliyor.
Hani sevmezsin, anlarım. Sevmek zorunda değilsin zaten.
Ama mangakanın gösterdiği her şeyi boşverip, adamın bütün kişiliğini saçma bir tanıma sokmanın alemi yok arkadaş.

Luffy'nin hiç düşünmeden, çekinmeden müttefik olmayı kabul ettiği, bütün tayfasıyla beraber kendi başını, yaptığı planın altında yonkou tehlikesine soktuğu birinden bahsediyoruz. Bu adam müttefik olarak üstüne düşen hangi görevden kaçtı ve kaçar ki böyle düşünüyorsun?
+1 Mangada olanlar inkar edilemeyecek kadar göz önündeyken Law için Oda'nın çizdiği her şey unutuluyor nedense. Herkes kendince yorum yapma peşinde. Çekemiyorlar diyeceğim artık. :confused::confused:

+1 Mangada olanlar inkar edilemeyecek kadar göz önündeyken Law için Oda'nın çizdiği her şey unutuluyor nedense. Herkes kendince yorum yapma peşinde. Çekemiyorlar diyeceğim artık. :confused::confused:
Ya orda mesela Oda'nın Law'u hep bir iş peşinde, gizemli, bin düşüp bir hareket eden adam olarak işlemesinden geliyor.
Bu güzel bir şey. O yüzden insanların Law söz konusu olduğunda şüpheye düşmelerine şaşırmıyorum.
Ki ben de bu yüzden seviyorum bu adamı. Beyin güzel şey. :utan:

Ama ortada Luffy gerçeği var. Bu adam bu kadar çabuk ve bu kadar derinden güvenmiş inanmış biriyse Law'a, kalkıp adamı kaypak görmenin açıklaması olmaz.
Luffy nasıl olduğu tartışılır belki ama bariz insan sarrafı biri.

Ya orda mesela Oda'nın Law'u hep bir iş peşinde, gizemli, bin düşüp bir hareket eden adam olarak işlemesinden geliyor.
Bu güzel bir şey. O yüzden insanların Law söz konusu olduğunda şüpheye düşmelerine şaşırmıyorum.
Ki ben de bu yüzden seviyorum bu adamı. Beyin güzel şey. :utan:

Ama ortada Luffy gerçeği var. Bu adam bu kadar çabuk ve bu kadar derinden güvenmiş inanmış biriyse Law'a, kalkıp adamı kaypak görmenin açıklaması olmaz.
Luffy nasıl olduğu tartışılır belki ama bariz insan sarrafı biri.
Kişilik olarak aynı dediğin gibi çiziliyor.Adı üstünde kişilik. Bu yanını bende seviyorum. Beyin herkeste olmuyor sonuçta. :ehe:

Ancak Luffy ile Law'ın kalbi değişti. Bu inkar edilemez bir şey.
Aralarında yaşananlarda inkar edilemez bir şey. Law'ın kendisini tehlikeye atarak hasır şapkalara bulunduğu yardımlar da inkar edilemez bir şey. Law'ın Luffy'e duyduğu hayranlıkta inkar edilemez bir şey. Bunlar bir bir çizildi, dile getirildi.

Hala nasıl " Yediği ekmeğin kıymetini bilmeyen birisi." deniliyor anlamıyorum. Ve evet Luffy bence de insan sarrafı ve Law'ın iyi birisi olduğunu 2 kere dile getirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık