Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak dediğin gibi Shiki kibirli bir adam. Nasıl olursa olsun Roger'a yenildi bu değil mi? O yüzden başkasının onun yendiğini kabullenmek istemiyor :D Ama zaten Roger da bilerek teslim oldu ama bu fark olduğu anlamına gelmiyor diğerleri ile. o Shiki'nin dediği şey pek sağlıklı bir laf değil yani bence tabi :D
Bence de değil çünkü karşısındaki adamların beraber dalıpta alamıyacağı adam yok seride şuan. Ama yonkou gücünde bir adam Rogar'ı bu kadar üstte görüyorsa bence aralarında fark vardır. Ama bu 10 dk'da yener demek değil. Bir kaç saat dövüşürler.

Bilmem. Niye tartisiyoruz? Sanji iyi çocuk çünkü. Müttefik önemli .
Eğer müttefiklerden biri saldırı altındaysa diğer müttefik diğerini desteğe gidiyor evet. Zou'da Luffy'lere de saldırı olsa sadece Law değil, hiçbir vasfını görmediğimiz tayfası bile desteğe gelirdi yani.

Law çıkarı dışı iş yapmaz. Içten pazarlikli. Eğitim aldığı yer kaynaklı
Aynı adam tayfası ve müttefikleri için seçim yapmak zorunda kaldığında müttefiklerine yöneliyor.
Hani sevmezsin, anlarım. Sevmek zorunda değilsin zaten.
Ama mangakanın gösterdiği her şeyi boşverip, adamın bütün kişiliğini saçma bir tanıma sokmanın alemi yok arkadaş.

Luffy'nin hiç düşünmeden, çekinmeden müttefik olmayı kabul ettiği, bütün tayfasıyla beraber kendi başını, yaptığı planın altında yonkou tehlikesine soktuğu birinden bahsediyoruz. Bu adam müttefik olarak üstüne düşen hangi görevden kaçtı ve kaçar ki böyle düşünüyorsun?

Bence de değil çünkü karşısındaki adamların beraber dalıpta alamıyacağı adam yok seride şuan. Ama yonkou gücünde bir adam Rogar'ı bu kadar üstte görüyorsa bence aralarında fark vardır. Ama bu 10 dk'da yener demek değil. Bir kaç saat dövüşürler.
Bence yok çünkü koskoca evrende bir adam herkese fark atması mantıklı değil, diğerleri de efsane diye anılan adamlar :D

Shiki'yi Roger'a eşitleyebilir miyiz peki? Bu arada Ray için tayfa kurup korsanlar kralı olur diyenler var.:respect: Hatta gençken Kk seviyesiymiş.:good: Şuan da Amiral seviyesiymiş.
Yolu bildiği için yapabilir. :)

Yalnız Roger senin dediğin gibi ise de Big Mom'ı alırlardı. Kendi Big Mom'ı dövüp tayfası da adamları alırdı. Yani doğru mantık değil kanka :D KK oldu çünkü Ray ona yakındı tek neden bu demedim, nedenlerden biri olabilir dedim. Yani diğerlerinden sıyrılmış sonuçta bir farkı olması lazım tayfasının devamında Gaban ve Oden falan da varmış düşün yani:D

Efsane olarak anılan adamlar belli. Efsane olarak anılan adamlar fark yemez. Bir de iş unvana gelince Roger tayfası ile oturduğu koltuğun unvanını alıyor ama Ray'in öyle bir koltuğa oturmamasına rağmen ona da Kral eklemişler belli ki öyle fark yememiş. Aslında burada Roger'ın bireysel gücünden çok ondan başka adamların yerin dibine sokulması muhabbeti dönüyor :D
Ben bu şekilde düşünmeye itecek ne demişim ki? Geçen sana Oruç Reis'in Zoro hakkındaki düşüncesini atmıştım. Bu adam böyleyse, kaptanı nasıldır falan filan diye. Onu buraya uygulasanız... :)

Korsan Kral olarak tüm tayfaya deniyor diyorsun yani? Hmm...İlginç :D

Bence yok çünkü koskoca evrende bir adam herkese fark atması mantıklı değil, diğerleri de efsane diye anılan adamlar :D
İyi de yonkou ile sağ kolun farkını gördük bu arc . Bu arcdan önce 3 sağ kol yonkouyu yener mi desek bir çok kişi evet derdi. Şimdiyse 3 tanede olsa yenemez der herkes. Kk ünvanı seride bu kadar önemliyken tarihin tek kk ünvanı almış adamı ile diğer karakterlerin arasında fark olması bence abartı olmaz. Ama sen öyle düşünüyorsan kendince nedenlerin vardır. 5-6 yıla öğreniriz artık işin aslı neymiş

Ben bu şekilde düşünmeye itecek ne demişim ki? Geçen sana Oruç Reis'in Zoro hakkındaki düşüncesini atmıştım. Bu adam böyleyse, kaptanı nasıldır falan filan diye. Onu buraya uygulasanız... :)

Korsan Kral olarak tüm tayfaya deniyor diyorsun yani? Hmm...İlginç :D
Onu da tartıştık ya kanka :D Şimdi bir kara deliğe daha girmeyelim hahaha :D

Tek başına KK olunmuyor sonuçta. Ama bak kimse bireysel gücünü gömmüyor Roger'ın sadece diğer efsanelerin hakkını veriyoruz kanka :D

İyi de yonkou ile sağ kolun farkını gördük bu arc . Bu arcdan önce 3 sağ kol yonkouyu yener mi desek bir çok kişi evet derdi. Şimdiyse 3 tanede olsa yenemez der herkes. Kk ünvanı seride bu kadar önemliyken tarihin tek kk ünvanı almış adamı ile diğer karakterlerin arasında fark olması bence abartı olmaz. Ama sen öyle düşünüyorsan kendince nedenlerin vardır. 5-6 yıla öğreniriz artık işin aslı neymiş
Diğer tayfalardan Ziyade KK tayfasının farkı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta diğer sağ kollar Ray gibi efsane ya da Kral unvanı almamış mesela. Wb'nin ya da Shiki'nin efsane/Kral diye adamları yok. Ama dediğin gibi herkesin nedenleri var ileri de göreceğiz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık