Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis Luffy'nin şuan ki kairosekili haliyle Queen alabileceğini hiç sanmıyorum adam yeni yeni sağ kol seviyesine adım atmışken sol kol seviyesinde ki bir adamı kairo haliyle alamaz şuan Zoro'nun King'i almasını düşünenler kadar saçma bir şey bence meyve uyanışı falan açması için belki eziyet yoluna falan gidilecektir Queen'de bu işin tamamlayıcısı olur işte.

@Alpamis Katakuriden bile güçlü çıkabilecek adamı meyvesiz yenebileceğini düşünmüyorum.Katayı bile aldırırken bir ton saçmalamayla aldırmışken mangaka , böyle bir hatayı yapacak cüreti kendinde bulmamıştır umarım.G4 e bile dayanabilecek adamların düz yumruğa düşmesini hayal etmek bile istemiyorum.Luffy dayağını yer sonra kelepçeden kurtulur birşekilde dövebilir kılıfa uyarda ,kelepçeli yenmesi bir türlü kılıfa uymuyor :sapkali:
Queen'in Katakuri seviyesinde olması bile başlı başına abartı olabilecekken bir de ondan daha güçlü olabileceğini beklemek bana göre çok desteksiz kalıyor.

Onun dışında benim beklentim bu yönde bir gelişim hikayesi okuyabilecegimiz. Olur olmaz göreceğiz zaten.

@Omeawamo93

Bakalım dostum belli olmaz.

Son düzenleme:
Queen'in Katakuri seviyesinde olması bile başlı başına abartı olabilecekken bir de ondan daha güçlü olabileceğini beklemek bana göre çok desteksiz kalıyor.

Onun dışında benim beklentim bu yönde bir gelişim hikayesi okuyabilecegimiz. Olur olmaz göreceğiz zaten.

@Omeawamo93

Bu adam canavar korsanlarının Sanji'si aralarında çatışma var.Yani King ile arasında o kadar uçurum yok.Tatlı komutanlar arasında ciddi fark vardı ama bu adamlar arasında yok.King Kata'dan daha güçlü büyük ihtimalle.Öyleyse de Queen denk güçte yada daha güçlü çıkabilir.Ödüller bir gelsin göreceğiz.

@Omeawamo93

King Zoroysa Queende Sanjidir.Bence en kötü Kata sevyesidir.Gözlem hakisi zayıf olur ama antik zoan meyvesi varsa dayanıklığı Katayı katlar bence.O yüzden kelepçesiz yenmesi bile büyük başarı Luffynin

Bu adam canavar korsanlarının Sanji'si aralarında çatışma var.Yani King ile arasında o kadar uçurum yok.Tatlı komutanlar arasında ciddi fark vardı ama bu adamlar arasında yok.King Kata'dan daha güçlü büyük ihtimalle.Öyleyse de Queen denk güçte yada daha güçlü çıkabilir.Ödüller bir gelsin göreceğiz.
Sanji ile Zoro arasında da öyle dikkate değer bir fark yok diyorsun o zaman bu mantıkla.

@isko

Asıl rakibi Kaido olacak ise böyle bir şey görebiliriz. Sonuçta Rayleigh'nin de dediği gibi haki böyle ölümcül kritik anlarda gelişiyor. Bundan yürüyecek Oda.

Sanji ile Zoro arasında da öyle dikkate değer bir fark yok diyorsun o zaman bu mantıkla.
Yani vardı ama şimdi suit ile kapanmıştır o kadar büyük fark.İlla dengeleyecek bir yerde rakip yapacak.Hala önemli fark olsa da biri anya diğeri konya değildir demek istiyorum.Kata'yla rekabet edecek adam yoktu kendi tayfasında ama burada Queen var.Ben King'in net sınırlarla daha güçlü olduğunu düşünüyorum ama Queen de kafa tutabiliyor görünüyor.

King mahşerin atlısından " Savaş " kavramını simgeliyor olmalı.Öyleyse en güçlü savaşçı çıkacak baya baya güçlü olmalı.Eski hapishane müdürü teorileri de var.Yani bu adama yakın güçte olmak bile ciddi güçlüsün demek olabilir.

En son ipucu geçti Kaido ve Mom ödül olarak 3 milyarı aşmıyorlarmış.Kısacası bu adamlar Kaido yüzünden bu kadar ödül almış olamaz.Ödülü 3 üstü olsa mantıklı olurdu şişirme derdik.Ama ödülleri yüksek çıkarsa ya bu adamlar çok güçlü yada koca ana tayfasında bir problem var yeterince güçlü değiller demektir komutanlar açısından.

@isko

Asıl rakibi Kaido olacak ise böyle bir şey görebiliriz. Sonuçta Rayleigh'nin de dediği gibi haki böyle ölümcül kritik anlarda gelişiyor. Bundan yürüyecek Oda.
Hakisi gelişse ne olacak? Konu haki değil. Konu fizik gücünün yetersizliği. Kaido zoan olmadan geçerken aldı. Sen sanıyorsun ki wano sonunda kaidoyu indirecek Luffy. Kaido inerse bigmom + bizimkiler indirir. Danaya girer gibi girerler. Veya bigmom nasıl inmediyse kaidou da inmeden wano biter. Luffynin önce Amiral indirmesi lazım Yonkou indirmeden önce. Muhtemelen Wano sonra devrimcilerle buluşacaklar. O arada amiral indirip Amiral seviyesi olacak. Sonra kaido düşerse düşer.

Sağ kollar arasında Luffy'le dövüşmelerine göre sıra yapmak bence yanlış.
Meyve özelliği,haki çeşitleri,ekstra alet bir çok faktör var.
Luffy'i biri epey etkilerken diğeri aşırı etkilemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık