Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok la gerek yok bence :D
Reis meyvesiz de mavi ateş çıkarır eccik bekleyelim hele :D
Uçabilen birinin at yürüyüşü ile aniden ivme kazanması.
Sanji'nin Marco gibi bacak tekniklerini ve dahasını çok rahat kullanabilmesi.
Tip olarak acayip yakışacak olması.
Yesin lan şu meyveyi. Marco'yu daha az sevmem ama görünmüyor zaten seride. :/

Burgess dışında 2 tane 1. Tümen gördük ikiside en güçlü tümen komutanıydı böyle bir gerçek söz konusu.
Katakuri 1. Tümen diye geçmiyor. 4 Tatlı Komutanı var. 1. Tümen ya da 1. Komutan diye bir ifade geçmedi. En güçlü tatlı komutanı dendi Katakuri'ye.

Zaten Big Mom korsanları da right hand diye bir şey görmedik.

@Historia

İlla en güçlü adamına 1. Tümen komutanlığını verecek diye bir kaide yok. Burgess için sağ kol hiç denmedi.

Katakuri 1. Tümen diye geçmiyor. 4 Tatlı Komutanı var. 1. Tümen ya da 1. Komutan diye bir ifade geçmedi. En güçlü tatlı komutanı dendi Katakuri'ye.

Zaten Big Mom korsanları da right hand diye bir şey görmedik.

@Historia

İlla en güçlü adamına 1. Tümen komutanlığını verecek diye bir kaide yok. Burgess için sağ kol hiç denmedi.
Katakuriden bahseden kim?

Ama Teach ile Luffy'nin Tümen sıralamasında farklılık var . Teach'in ana tayfa tumen komutanları olmuş gibi duruyor. Luffy de ise ana tayfa değil. Onu geçtim WB'nin tümen sıralaması güce göre değil diye Oda 'da söyledi. Yani Marco'nun aynı zamanda en güçlü olması tesadüf olmuş gibi duruyor. Ama Burgess tamamen kontejyandan 1. Tümen olmuş.

Ama Teach ile Luffy'nin Tümen sıralamasında farklılık var . Teach'in ana tayfa tumen komutanları olmuş gibi duruyor. Luffy de ise ana tayfa değil. Onu geçtim WB'nin tümen sıralaması güce göre değil diye Oda 'da söyledi. Yani Marco'nun aynı zamanda en güçlü olması tesadüf olmuş gibi duruyor. Ama Burgess tamamen kontejyandan 1. Tümen olmuş.
Herkesin sistemi farklı ama 2/2 1. Komutan en güçlü komutanları olmuş. Marconun sağ kolluğu tartışılamaz bile zaten.

İlle Jack demiyorum. Jack vs. Zoro için senaryo, zamanlama ve dövüş tarzları uygun diyorum sadece. Gelin ata binmiş ya nasip demiş :) Bakıcaz.
Jack sağ kol ya. Luffy amiral seviyesine gelmek için sağkollardan bir şeyler kapacak. Zoro vs Jack çarpışması görmek isterim. Zoro da hiçbir zaman hızıyla ön plana çıkmamış karakterken denk kapışabilmeleri efsane olur. :)
Tahminim Zoro ve Jack, Law ve Hawkins kapışırlar bir şekilde 2v2 ye döner olay. O dayanıklılıkla hasar alan Jack gördüysek zaten bazı şeyler belli olur. Ya nasip. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık