Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu güzel bir çalışma olmuş. Boylar hakkında bilgi edinebilmek için.
Bazıları çok doğru gelmedi bana.Mesela Teach'i 8,5 ft olarak gösteriyor.Bu da 2.6m falan eder.Ama yanlış hatırlamıyorsam Teach'in boyunun 3.44 olduğu açıklanmıştı.Yani en başta verilen bilgiye sadık kalınmamış.Tamamını izlemedim ama daha yanlışlar vardır muhtemelen.

Nova konusunda bekleyelim dediğin gibi.

Apoo konusunda her bahse varım. Bu piyano black kaplama herif Zoro'dan güçlü çıkarsa forumu 6 aylığına bırakırım. O kadar.. Sen de Apoo'ya bu kadar güveniyorsan buyur.
Ben buyurdum. Ama iddayı şöyle çevirelim. Kaybeden diğerinin istediği bir karakterin analizini yapar, en sevdiği karakterin 1 ay haterı olur ve yine o bir ay boyunca kazananın girdiği tartışmalarda onun tezlerini mutlak kabul ederek destek çıkar. Yok diyorsan 6 ay bırakmaya da varım. :D

Bazıları çok doğru gelmedi bana.Mesela Teach'i 8,5 ft olarak gösteriyor.Bu da 2.6m falan eder.Ama yanlış hatırlamıyorsam Teach'in boyunun 3.44 olduğu açıklanmıştı.Yani en başta verilen bilgiye sadık kalınmamış.Tamamını izlemedim ama daha yanlışlar vardır muhtemelen.
Teach kambur duruyo genelde ondan olabilir. Zaten genelde dik durdukları şekilde atmamış Hajruddin ve Shirahoshi'de öyle mesela.

Dof rahat ikinci komutan seviyesi. Ya da bir. Altı kasmaz. Hep atlanılıyor ama Luffy bu adamı Law'un yardımıyla ve kucak kucak taşınmasıyla alabildi. Aksi taktirde Dof daha önce ayağı kalkmıştı ve yerde baygın yatan Luffy'i patlatabilirdi. (Ha, ben Luffy'i sever sayarım, kaptanımızdır canımızdır orası ayrı mesele.)

Ne ara Dof'un üçüncü komutan olup olmayacağı tartışma konusu oldu bu forumda? :D

Not: Vay lan, 2014 sıraları Dof amiral level diye kendimi yırtıyordum forumlarda. :D Tabii haksız çıktık orası ayrı mesele.

Dof rahat ikinci komutan seviyesi. Ya da bir. Altı kasmaz. Hep atlanılıyor ama Luffy bu adamı Law'un yardımıyla ve kucak kucak taşınmasıyla alabildi. Aksi taktirde Dof daha önce ayağı kalkmıştı ve yerde baygın yatan Luffy'i patlatabilirdi. (Ha, ben Luffy'i sever sayarım, kaptanımızdır canımızdır orası ayrı mesele.)

Ne ara Dof'un üçüncü komutan olup olmayacağı tartışma konusu oldu bu forumda? :D

Not: Vay lan, 2014 sıraları Dof amiral level diye kendimi yırtıyordum forumlarda. :D Tabii haksız çıktık orası ayrı mesele.
Bende 2 ya da 3 diye düşünüyorum

Dof tek savaştı tabi. Law'ı Trebol ile birlikte indirmedi.:D Luffy de o ara yatıyordu tatil felan. Bir bitmediniz la.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık