Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hmm peki bu nasıl oluyor? Katakuri'nin kolu b.haki kaplı ama Luffy darbeyi aldıktan sonra b.haki kaplı mochiye yapışıyor.
Hatta g4 formunda luffy koka yaptığı halde esnekliğini kaybetmiyordu diye hatırlıyorum.
Yani haki bile bazsak yapı değişmiyor galiba. Mochiyse mochi Lastikse lastik püskütse püsküt.

Son düzenleme:
Hatta g4 formunda luffy koka yaptığı halde esnekliğini kaybetmiyordu diye hatırlıyorum.
Yani haki bile bazsak yapı değişmiyor galiba. Mochiyse mochi Lastikse lastik püskütse püsküt.
O kısma farklı bakabilirsin belki. Sonuçta Luffy'nin lastik derisiyle beraber hakisi de sünüyor. Fakat Katakuri'nin Luffy'e yapışan mochisinde haki yok?

Belki de iş daha karmaşıktır ama şimdi gerçek beden, fiziksel form, haki ve meyve karmaşasına girip boş konuşmak istemiyorum.

uyanışla bence o ateşli şeyler meyvenin üzerindeki alevli şeylere benziyor.
Hmm. Peki Bigmom Luffy'nin g4 yumruğunu karşılarken haki basıyor böyle uçları aleve benzeyen, orda hakiyle beraber meyve gücü mü kullanıyor diyorsun? Yada benim dediğim ile ilgisini daha derin açıklar mısın.

beraber meyve gücü mü kullanıyor diyorsun?
Aynen meyvelerin ruhları olduğunu biliyoruz.Doflamingo orada çok şaşırıyor luffy haki bastığı halde lastik özelliğini koruyor Katakuri alevli haki bastığı halde yapışkanlığını koruyor çünkü meyvelerin hakisini kullanıyorlar o alevli şeyler şeytan meyvesinin üzerindeki çizgiler özetle bence şeytan meyvesinin ruhu varsa hakiside vardır o alevli çizgiler şeytan meyvesinin hakisinin kullanıldığı anlamına geliyor.

Aynen meyvelerin ruhları olduğunu biliyoruz.Doflamingo orada çok şaşırıyor luffy haki bastığı halde lastik özelliğini koruyor Katakuri alevli haki bastığı halde yapışkanlığını koruyor çünkü meyvelerin hakisini kullanıyorlar o alevli şeyler şeytan meyvesinin üzerindeki çizgiler özetle bence şeytan meyvesinin ruhu varsa hakiside vardır o alevli çizgiler şeytan meyvesinin hakisinin kullanıldığı anlamına geliyor.
Hmmm. Kafama yatmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık