Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainunun sümüklü Sabo’a Yenileceğini düşünmek ...

Akainu Dragonun liginde bir adamken Sabo anca Bastile ve Maynard’a artistlik yapar .

Zira Issho Sabo ‘a velet yoluna bak canını yakarım deyip ufak gösterilerle ter attırıyordu .

Güzel olmuş böyle olsa baya ilginç olurdu.:ehe:

Caps yaptınız şakaya vurdunuz ama o kadar tartışma sonrası vermek istediğim mesajı aldığınızı umuyorum.Sebepler nedenler ne olursa olsun Sabo samimi değil.Bana da samimi gelmiyor anlatmak istediğim bu.Ortada hatıraya değer veren bir adam göremiyorum Luffy gibi.Luffy meyvesiz olsa kaptığı gibi yemezdi buna eminim.Anlatmaya çalıştığım nokta burası.Sabo biraz çıkarcılık sergiliyor o yüzden samimiyetinden şüphe ediyorum.

Güzel olmuş böyle olsa baya ilginç olurdu.:ehe:

Caps yaptınız şakaya vurdunuz ama o kadar tartışma sonrası vermek istediğim mesajı aldığınızı umuyorum.Sebepler nedenler ne olursa olsun Sabo samimi değil.Bana da samimi gelmiyor anlatmak istediğim bu.Ortada hatıraya değer veren bir adam göremiyorum Luffy gibi.Luffy meyvesiz olsa kaptığı gibi yemezdi buna eminim.Anlatmaya çalıştığım nokta burası.Sabo biraz çıkarcılık sergiliyor o yüzden samimiyetinden şüphe ediyorum.
Napsaydı 2 ipte yürüyüp elma çevirir gibi meyveyi akrobasi mi yapsaydı? Törenler eşliğinde mi yeseydi? Önce bir adak mı adasaydı? Bir ısırığa meyve gidiyor biliyon demi?

Akainu Dragonun liginde bir adamken Sabo anca Bastile ve Maynard’a artistlik yapar .

Zira Issho Sabo ‘a velet yoluna bak canını yakarım deyip ufak gösterilerle ter attırıyordu .
Fujitora tam aksini diyor.
“Sana boşuna devrimcilerin 2.adamı demiyorlarmış” diyor.

Sabo yerinde saymayacak yalnız. Gelişim aşamasında ve son derece potansiyelli bir karakterden bahsediyoruz burada.

2 attı diyorduk tek değil.Onu da sinirlenince yaptı elbette başlar başlamaz 2 attı diyen yok adamlar belli bir süre vs attılar.Eğer bunu komik buluyorsan sizin absürd düşüncenizin çok daha komik olduğuna emin olabilirsin. :)

Pekiii. Madem özellikle istediği bir meyve var ve bunu gidip Luffy finale kadar çıkmışken emeğine konarak yapıyor neden meyveyi aldıktan sonra Luffy'e getirmiyor meyveyi bizim için aldım Ace bizim kardeşimiz demiyor.Bu meyveyi ne yapalım diye ortaklaşa bir düşünce kararlaştırma konusuna girmiyor ? Adam bildiğin havadan meyveye kondu la ötesi var mı hahaha :D

Hadi meyveyi Luffy'e götürmedi gidip neden devrimci karargahına ganimet olarak teslim etmiyor madem çok güçlü b.haki aşmış ihtiyacı yok ya neden böyle yapmıyor ? Shanks meyve bulmuş mesela direk kişisel eşyası görüp yememiş.Satıp tayfa için kullanma ihtimali yüksek gibiydi Luffy yemeden önce.Sabo mesela neden meyveyi satıp devrimciler büyük gelir elde etsin gibisinden düşüncelere girişmiyor.Sebebini söyleyeyim bunu Luffy gibi Ace hatırası yüzünden yapmıyor çünkü.Bütün arenadaki savaşçıların hayali gibi meyveyi yeme hayali üzerine yapıyor.O hayalini de gerçekleştiriyor.Ancak bir farkla,herkes adil bir şekilde turnuva başlangıcından yarışmaya katılırken doğrudan finale geçip haksız rekabet yoluyla gerçekleştiriyor.Baştan da alırdı almazdı ayrı konu o zaman girseydi kardeşim deriz Luffy'nin emeğini kullanmak ve sonra meyveyi ona sormadan yemek pek adil değil.
Kardeş senin ortan yok mu? :D Sabo'dan nefret etmeyen biri böyle gömme çabalarına giremez. Aslı astarı olmayan şeyler yazmışsın.

Son 10 sayfayı hayretle izliyorum. Sabo ya haki üzerinden yüklenip Zoro yüceltmeye çalışan zavallı düşünceler mi dersin Sabo meyveyi yedi diye suçlu bulan mı dersin, Zoronun haki savunması yaptığını söyleyip bir de bunu kimse yapmadı diyen mi dersin :gamyon:

Forum bugün ayrı bi eğlenceli :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık