Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard
Ula adam Ace'in meyvesini başkası yemesin diye kendi yiyor. Meyveyi yemiş olunca Ace'in meyvesi olduğundan değil de gücü için yediği çıkarımını nasıl yapıyorsun hala anlamadım. Bunlar birbirine zıt şeyler değil ki? Neden satıp devrimcilere kaynak sağlamamış diyorsun, ulan adam Ace'in meyvesisini önemsiyorsa gidip niye satsın? MW iyi misin hacı kahvaltı yaptın mı?
Luffy'de zaten meyve var neden gidip Luffy'e versin?

Arlongun kıytırık kılıcıyla bir korun kullandığı kılıç aynı olmasa gerek. Birde herifte haki var yani.
Luffynin saf fiziksel gücü ile yaptığı şeye şimdiki hakisini eklese o korun kılıcını toz hale çevirir.Haki ekledi mi eklemedi bilmiyorum ama kıliçta koka çizimi yoktu hatırladığım kadarı ile.Ha Logiaya hakisiz saldıracak kadar aptalsa bilemeyeceğim.Kokayı çizmemiş olabilir.

Sen okumuyon galiba? Adam Luffyle karşılaşınca ''meyveyi ben yiyeceğim sen okey misin'' falan diyor zaten. Hayır sonradan gelse ne olcak? Önceki turlarda elenecek mi de sonradan gelmesinin ne sorunu var anlamadım ben.
Lan meyvenin hatırası var sen satsınlar diyon zuhahahahahahah ne desem bilemedim :D Meyve parasını meyhanede ezselerdi keşke haklısın. Bu ne bencilllik?

Çünkü Sabo zayıf meyveye ihtiyacı varı lütfen.
Nerede diyor onu unutmuş olabilirim meyve için finale yer değiştirelim gideceksen diyordu sanırım yiyeceğim mi diyordu ?

@Millennium Wizard
Ula adam Ace'in meyvesini başkası yemesin diye kendi yiyor. Meyveyi yemiş olunca Ace'in meyvesi olduğundan değil de gücü için yediği çıkarımını nasıl yapıyorsun hala anlamadım. Bunlar birbirine zıt şeyler değil ki? Neden satıp devrimcilere kaynak sağlamamış diyorsun, ulan adam Ace'in meyvesisini önemsiyorsa gidip niye satsın? MW iyi misin hacı kahvaltı yaptın mı?
Luffy'de zaten meyve var neden gidip Luffy'e versin?

Sorun orada zaten adam hatıraya falan değer vermiyor yahu yalan dolan adamın tek derdi güçlü muazzam Mera mera meyvesini yiyip gücüne güç katmak.Hatıra olarak gören yemez meyveyi alır başucunda saklar Luffy'e gösterir vs aldım diye.Sabo bunların hiçbirini yapmayıp doğrudan yiyor.Devrimcilerin satması konusunda zorlamış olabilirim ama hatırasına değer vermeyen adam bunu da yapabilirdi yani çok doğal ondan beklenir.Ace'in hatırasını ben mi yaşatacağım diyor Luffy'e en başta ? Yerine geçeyim diye bir nevi Luffy'nin durumundan yararlanıp güçlü bir meyveyi yeme amacıyla giriyor istediğini alıp anında meyveyi götürüyor.Burada hatırayı sallayan bir adam görebiliyormusunuz ? Cidden dürüst olun. :/

Nerede diyor onu unutmuş olabilirim meyve için finale yer değiştirelim gideceksen diyordu sanırım yiyeceğim mi diyordu ?

Sorun orada zaten adam hatıraya falan değer vermiyor yahu yalan dolan adamın tek derdi güçlü muazzam Mera mera meyvesini yiyip gücüne güç katmak.Hatıra olarak gören yemez meyveyi alır başucunda saklar Luffy'e gösterir vs aldım diye.Sabo bunların hiçbirini yapmayıp doğrudan yiyor.Devrimcilerin satması konusunda zorlamış olabilirim ama hatırasına değer vermeyen adam bunu da yapabilirdi yani çok doğal ondan beklenir.Ace'in hatırasını ben mi yaşatacağım diyor Luffy'e en başta ? Yerine geçeyim diye bir nevi Luffy'nin durumundan yararlanıp güçlü bir meyveyi yeme amacıyla giriyor istediğini alıp anında meyveyi götürüyor.Burada hatırayı sallayan bir adam görebiliyormusunuz ? Cidden dürüst olun. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık