Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her zaman Zoro'ya yaklaşım biçimi öyle. Sanji durumunda ise. Sana küçük kardeşin gelip sinirle vursa ne vuruyon diyip dalar mısın? Yoksa ehehe deyip geçer misin? WB'de kendini bıçaklayanı bağrına bastı. Ne yapacak adam koruma iç güdüsü hissettiği birine karşı niye vurdun ağzıma diye çıkışacak mı?
Benim gördüğüm Zoroya hep yav he he çeken bir luffy.Sen öyle görmek istiyorsan öyle göre ne diyeyim

Eyvallah canım.Got benimde tartışasım var ama ben daha çok Jon Snow tartışmalarını seviyorum.Bir de ben diziciyim ya kitaptan örnek verirsen mal gibi kalırım.:/
Ben kitapları okuyunca diziyi komple attım.Aralarındaki fark çok fazla.

Mihawk ve Ray'i geçen Wb seviyesidir zaten ;)

Zoro Wb'nin oğlu olsa ancak bu kadar benzer. Zoro-Wb arasındaki benzerlik ne Ace-Roger ne de Luffy-Dragon arasında vardır. Mesaj çok net. Wb'nin koltuk Zoro reyisin :a:
Tam aynısını yazacaktım,Rayleigh i geçen wb olur zaten diye de,benzerlik yönünde katılamıyorum,huy olarak benzemiyor bana kalırsa,benzer yönlerinden çok benzemeyen var bence

Tayfada göze sokulan söz sahibi olanlar Luffy, Zoro ve Nami. Sanji bu üçlüden sonra gelir ancak.
Dediğim gibi diğer arclara bakabilirsin. Manga sayfaları atacak hiç halim yok şu an.

Sana tek verebileceğim cevap söz sahibi nami olsaydı tayfanın geçici adı kıvırcık şapka korsanları olmazdı.

Tam aynısını yazacaktım,Rayleigh i geçen wb olur zaten diye de,benzerlik yönünde katılamıyorum,huy olarak benzemiyor bana kalırsa,benzer yönlerinden çok benzemeyen var bence
Benzemeyen yönleri de vardır illa ki. İkizlerin bile huyu suyu farklı olur. Ben güç ve bazı anlayışlar olarak benziyorlar dedim sadece. Bir de arada çok büyük bir yaş faktörü var. Karakter farklılıkları buradan da kaynaklanıyor olabilir. Zoro'nun 70 kusur yaşında nasıl biri olacağını kestiremeyiz.

Demek ki WB'nin koltuk ASLINDA Roger'ın sağ kolu olmakmış. :hhh:
Dostum yanlış anlaşıldıysam kusura bakma,Rayleigh i ben yonkou seviyesi görüyorum gençliğini yani,onuda geçerse zaten wb gibi olur diye düşündüm,eski yeniyi geçer genelde,tabi bellide olmaz ama yüksek oranda öyle,zira luffy de rogeri geçip ayrı bir seviyeye gelir diye düşünüyorum

Dostum yanlış anlaşıldıysam kusura bakma,Rayleigh i ben yonkou seviyesi görüyorum gençliğini yani,onuda geçerse zaten wb gibi olur diye düşündüm,eski yeniyi geçer genelde,tabi bellide olmaz ama yüksek oranda öyle,zira luffy de rogeri geçip ayrı bir seviyeye gelir diye düşünüyorum
Yok hacı pek ciddiye alacağın bir yorum değildi.

Bu arada ciddi olacaksak ben Rayleigh'nin çok güçlü olduğunu ama Yonkou gücünde olmadığını düşünüyorum. Bana göre zaten tam olarak her Yonkou bir değil. Her Amiral bir değil. Bunların güç seviyeleri birbiri ile iç içe. İsim olarak bakmak daha iyi olur. Kaido da Yonkou yani. Ben Rayleigh ile denk göremiyorum adamı.

Yok hacı pek ciddiye alacağın bir yorum değildi.

Bu arada ciddi olacaksak ben Rayleigh'nin çok güçlü olduğunu ama Yonkou gücünde olmadığını düşünüyorum. Bana göre zaten tam olarak her Yonkou bir değil. Her Amiral bir değil. Bunların güç seviyeleri birbiri ile iç içe. İsim olarak bakmak daha iyi olur. Kaido da Yonkou yani. Ben Rayleigh ile denk göremiyorum adamı.
Gerçi öyle aynı ligin adamları ama aynı güçte de değiller aslında,ama benim luffy ve zoru dan beklentim yüksek,sanji biraz sallantıda olsada ondan da beklentim var benim,wano arcında bence gene eski klasik hepsinin zorlanıp rakip aldığı dövüşler göreceğiz diye düşünüyorum,orda sanjiyi de zoroyu da tam anlamıyla görüp güç seviyesi belirleriz,ama luffy farkı daha da açacak gibi tayfayla sanki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık