Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdikten hazırlıyolar işte olurda Sanji bunların kafalarındaki seviyeden yukarda çıkarsa laf hazır :D
Power-up'lar havadan gelenler ve nereden geldiği önemsiz olanlar olarak ikiye ayrılır. Sevmediğimiz, karizma görmediğimiz karakterlerin power-up'ları itinayla havadan gelirler. İtiraz edenler ağır fandır. Teşekkürler :D

H.haki çıkıp da gariban olan yok. Ya arkaları sağlam ya da arkaları belli değil. Amiraller büyük olasılık köylüdür. Soylu değilsen h.haki yok, sana, bana, annem babam başbakan diyemeyenlere vermezler :oops:

Ben amirallerde de Haoshoku çıkmasını istiyorum. O güce şaşırmaları onlarda olmadığı anlamına gelmiyor.
Katılıyorum. WB’nin kendisi bile duraksadı, Boa aynı şekilde. Yani amirallerde olmasına şaşırmam. Sonuçta Luffy gibi potansiyele sahip birinin o güce sahip olması onu tehlikeli yapıyor. O gücün Luffy’de de olması değil.

Sıvama olur, aşırı sıvama olur. Hakiyi kullanmaları gerekirdir gelen çöpleri halletmek için. Ha Amirallerde olmaması mantıklı mı ? Yok değil.
Sağ kol ve üstünde olması lazım diye düşünüyorum. Milyonlarca kişiden 15-20 kişide olması olağan bir durum.
Katılıyorum. WB’nin kendisi bile duraksadı, Boa aynı şekilde. Yani amirallerde olmasına şaşırmam. Sonuçta Luffy gibi potansiyele sahip birinin o güce sahip olması onu tehlikeli yapıyor. O gücün Luffy’de de olması değil.
Potansiyelinden korktular dediğin gibi. Zaten o zamana kadar kaç yerin altını üstüne getirmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık